Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki 5-én nem várja?...

Van olyan aki 5-én nem várja? Van valami tünetetek? Nekem fájnak a melleim és tegnap óta szúrkál a hasam, és elég puffadt is. Ti mikor tesztelnétek?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél az első tünet a mellfájdalom volt. Remélem most is ezt jelzi!!
2011. febr. 28. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én 8-ára nem várom. Nincs semmi tünetem. Vezetsz görbét?

Szerintem majd csak 5-én tesztelj!


A

2011. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vezetek. Viszont amióta abbahagytam a fogamzásgátlót soha ilyen tüneteim nem voltak. Kb. 4 hónapja próbálkozunk és eddig semmi. Ráadásul a múlt héten beteg is voltam és antibiotikumot is kaptam. Hát csak egy kicsi merek reménykedni.....
2011. febr. 28. 13:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 5-re nem várom. Mellfájdalom nálam is van bár mensi előtt is szokott, de ez most mintha másabb lenne. 1,5 hete én is antibiotikum kúrán voltam úgyhogy majd kiderül...
2011. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Csatlakozom ha nem baj! Sorstársak vagyunk ebben a ciklusban múlt héten én is antibiotikumot szedtem 7.-re nem várom. Hát a megérzéseim számtalanszor cserben hagytak homérsékletemet már rájottem hiába mérem és hiába van fenn ha a menzi napján leesik egyelore csak annyit érzek hogy melleim fájnak hol jobban hol kevésbé a hasam szurkál de egyébként is így szokott lenni menzi elott én márcsak reménykedem és akkor hiszem hogy sikerult ha már pozitívat teszteltem nem ringatom magamat foloslegesen csalódtam már számtalanszor a megérzéseimben. Drukkolok Nektek. Kíváncsian várom hogyan alakul a hét.
2011. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is 5-re nem várom.Nekem is puffad alul a hasam,meg rengeteget járok pisilni.A hátam az arcom tiszta pattanásos lett,pedig nem szokott.A mellembe egy kis izomlázat érzek,mást nem,meg viszket a mellbimbóm.
2011. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ti se teszteltek szombat előtt? Én nem merek, mert félek, hogy csalódnom kell.
2011. márc. 2. 22:18
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ére nem vártam. Ma reggel:

[link]

A cicim nagyobb és olyan furcsán selymes-puha. Még szoptatok, a fiam 15 hónapos, talán ezért nem olyan egyértelmű a jel.

2011. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Szerintem elég egyértelműen látszik a 2. csík is! Gratula!
2011. márc. 3. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a teszt ez egyértelmuen : Pozitív ! Gratulálok ! Bár nekem lenne legalább egy ilyenem már boldog lennék ! 7-re nem várom szurkál a hasam melleim is fájnak már azt hittem ma megjott bár elég korai lenne fura a hasam mintha egy kis labda lenne ott. Lehet felfáztam fehér folyásom is van nem hinném hogy pont most sikerult. Marad továbbra is a remény.... I.
2011. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért írjátok meg majd, mi lett a vége! Nagyon kíváncsi vagyok rátok is! Szurkolok Nektek!

Nekem például most éppen a derekamnál fáj!

Hát nem tudom Csajok......

2011. márc. 3. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!