Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? Mennyire...

Vajon terhes vagyok? Mennyire baj az elején a vérezgetés?

Figyelt kérdés

Január 27-én volt meg a menszim utóljára.

Egy pár napja ,reggelent hányok feszül a mellem és menszesz szerü fájdalmaim is voltak(kb 3 napig volt).Terhességi tesztet csináétam 2 nappal ezelött ami negativ lett.

Ma délután kicsi véreztem is de nem nagyon,

Mit tegyek ilyenkor?Lehet hogy most fog megjönni?


2011. febr. 27. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, elképzelhető hogy most fog megjönni. Ha mégsem és már késik legalább 1 napja akkor tesztelj! Ja és a tünetekkel nem szabad foglalkozni, ez attól is lehet hogy nagyon szeretnéd a babát.


12+1 km

2011. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem január 22-én volt meg és 25 naponként szokott megjönni.Én nem vérezgetek igaz még nem csináltam tesztet sem de a hasam nekem is görcsölget.De próbáld meg pár nap mulva ujjabb tesztel!
2011. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

majd ird meg neked hogy alakul a dolog

,én is megirom ha tudok valami biztosat!

Sok szerencsét!

2011. febr. 28. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A második vagyok és irtam privát cimedre.
2011. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!