Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom és a...

Szombatra nem várom és a jósteszt negatív lett ma akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Nem reggeli első vizeletből csináltam, hanem délben. A hőm magasan van, 37,1 és szombatra nem várom. Emellé még sok folyás is társult. Lehet még baba? Ja, pé napján és előtte 2 napig együtt voltunk, az időzítésünk tuti jó volt, mert a hő és az lh is igazolta a pé-t.
2009. febr. 16. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Akkor tuti a baba ha a tezst pozitív.(az orvos szerint akkor ha látja a babát az UH-n).Mi az a jóstesz?Sose hallottam ról.
2009. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne bízz a jóstesztben! Van akinek bevált és van akinek nem! Ha jókor voltatok együtt akkor nagyon nagy az esély hogy sikerült! Majd terhes teszttel próbálkozz. Szombaton már tesztelhetsz is! (Én a nem várt előtt egy nappal teszteltem 4 teszttel is reggeltől estig, mert nem hittem el a + eredményt!-mi is jókor voltunk együtt!)
2009. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az lemaradt hogy DRUKKOLOK!!!!!! :) és majd írj hogy mizujs!!
2009. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokt és a bíztatást. Nem is tudom mit akarok ilyen hamar, hiszen anno a fiammal is a nem várt uán 2 nappal lett pozitív, de most a tesóra többet kell várni, így egy kicsit türelmetlenebb is vagyok.
2009. febr. 16. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó (kettő) vagyok, elhiszem hogy türelmetlen vagy, én is akartam tesztelni, csak direkt nem vettem addig, majd péntek este vettem 2 tesztet és szombaton (a nem várt előtti nap) megcsináltam. Majd utána még vettem párat és azok is pozitívak lettek (nem csak reggel). Egy hétre rá is csináltam egyet és az meg már szép vastag csík lett! :) Ott lesz a baba, ne aggódj. Próbálj türelmes lenni és ha nem vettél még tesztet ne vegyél csak szombaton! Így nem lesz mit megcsinálni! :)
2009. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia én (mi) az első babánkra várunk. Pont úgy voltunk együtt, mint Ti és szombatra nem várnám. Ilyen korán én még nem tesztelek. A hőm 37,2. Az ég világon nem érzek semmit.... Anyukám azt mondta, mikor Ő terhes volt velem és tesómmal mind a kétszer az első pillanattól tudta, hogy terhes. Na én ilyet sem érzek, csak azt ha örülnék (nénk) ha nem jönne a menzesz...

Nekem is van kicsi folyásom, de nem sok. Ráadásul nálam ez nem is szokatlan jelenség.

Bízzunk a legjobbakban! HAJRÁ NEKÜNK!!!

2009. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azóta egy év eltelt..Na?:D
2010. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Volt baba, de akkor nem maradt meg. :( Viszont a következő próbálkozáskor megint terhes lettem, most töltötte be a picúr a negyedik hónapot. :)

2010. ápr. 6. 18:27
 9/11 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék mostmár, hogy a többieknek hogy sikerült?

2009-02-16 17:45-re főleg, aki ugyanúgy volt, mint én. :)

Nekem november "legvégi" babám lett. :)

2010. ápr. 6. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Fúú,gratulálok:D
2010. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!