Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt ovulációm és...

Egy hete volt ovulációm és két napja nagyon erős krémes folyásom van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem túlzok, olyan mint a testápoló, sosem volt még nekem ilyen.. Lehet ez a beágyazódás esetleg?
2011. febr. 27. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen cipőben járok! csütörtök óta krémes folyásom van, de nagy mennyiségben. 7 napom van a nem vártig. Nem tudom hová tenni, mert nekem ilyen még sosem volt. Szerintem nem gombás fertőzés, mert akkor büdös lenne és túrószerű darabkás, az enyém pedig teljesen krémes és szagtalan. Remélem, hogy a terhesség miatti hormonváltozások váltották ki!
2011. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Változott a fehér folyás? Egyéb tünetek?

Nekem egyre magasabb a hőm! már 36,9! Remélem, nem fog leesni jövő héten :(

2011. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!