Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős krémes folyás után...

Erős krémes folyás után vizes. Akkor most már tuti, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Tele vagyok tünettel, megnőtt mellek, sötétebb bimbók, szurkálások, fent van a hőm, eddig fehér krémes folyásom volt. Ma reggel óta viszont vizes. Nem maradtam terhes? 25-26-ra nem várom.
2010. dec. 23. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A folyásból nem lehet következtetni.
2010. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez bármi lehet még! Nekem pl. a hőm is becsapós, mert a mensim 2. napján szokott csak esni. Tehát én még ebből sem nagyon tudnék következtetni.

Nekem pár hónapja úgy volt,hogy lehet, becsúszott a baba, én is éreztem sok "tünetet"! Még késett is két napot! Aztán mégis megjött! A teszt biztosabb, mint a tünetek!

2010. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem detto ezek a tunetek voltak suru folyas es vizes most meg sarga....most vagyok 6 hetes:)
2010. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!! akkor még van remény :)
2010. dec. 23. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vizes volt mensikor.
2010. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
enis pont akkorra nem varom,nekem meg mindig surubb kremes allagu.majd ird meg hogy meg e jott.drukkolok
2010. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már nekem is sűrűsödik,megírom, megy a drukk neked is :)
2010. dec. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!