Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cisztától lehet pozitív...

A cisztától lehet pozitív terhességi tesztem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen; legalább is amit én csináltam tesztet, arra rá volt írva, hogy lehet téves pozitív cisztától, meg még egy csomó más dologtól is.
2011. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha rosszindulatú aminek igen kicsi az esélye.
2011. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert pozitiv lett a tesztem és voltam dokinál és talált egy 44mm es cisztát, de azt mondta hogy menjek vissza 2 hét múlva mert a menstruációm sem jött meg. Szóval 2 hét múlva csinál ujra UH t és majd kiderül, hogy csak ciszta vagy baba is. De én ugy érzem, hogy csak ciszta, mert egyáltalán nem érzem magam terhesnek. Persze nem bánnám, ha az lennék.
2011. febr. 27. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a papíromon mikor halvány pozi teszt után dokihoz mentem, hogy cisztikus képlet látható:) namost két hét múlva mentem akkor már láttuk, hogy baba:)) a doki azzal védekezett, hogy ősrégi az uh-ja és nem túl jó a felbontása. Ne aggódj!
2011. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt mondták anno, amikor babás voltsm, még gyógyszert is adtak rá, hogy elmúljon...de aztán 8 hónap múlva megszületett a lányom. :-)

Ezt találtam :

"A granulóza ("szemcsés") sejtes ciszták általában féloldaliak, nem nagy méretűek és együregű képletek, mellyekkel leggyakrabban koraterhességben találkozunk ultrahang vizsgálat során. Nincs vele tennivaló, a sárgatest a 6. és a 10. hét között elsorvad, miközben a progeszteron termelését a méhlepény veszi át. Ez idő alatt a ciszta is felszívódik."

Nem értem a dokidat, miért nem küldött el vérvételre, azonnal tudnád, mi a helyzet, és nem rágnád a körmöd két hétig. Amúgy nem a cisztától, hanem a babától lett pozi a teszted. Csak nagyon ritka és rosszindulatú ciszta okoz pozi tesztet, neked tuti babád van. :-)

Boldog babavárást neked!

2011. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pozi volt a teszt amikor ciszta volt a petefészkemen. Felszívódott. Bár szerintem terhességtől valószínűbb a pozi teszt.
2011. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!