Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy sikerült, vagy...

Lehet, hogy sikerült, vagy komolyabb?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, és együtt voltunk az ovu környékén, másfél naponként, egy hét múlva nem várom, és a bal mellem iszonyatosan fájni kezdett. Szinte sírok a fájdalomtól, kitapogattam, mintha olyan csomós lenne, de annyira fáj, ha hozzá sem érek, akkor is, hogy csak ülök, és mozdulni is alig merek. A másik nem csinálja ezt. Pár hónapja volt a rendszeres mell-ultrahang, nem mutatott semmit. Enyhén görcsöl az alhasam is, de a mellem nagyon fáj!!!

Doki csak hétfőn lesz, most menjek el, mikor nemrég voltam? Lehet, hogy babás tünet?


2011. febr. 26. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább menj el 7főn hozzá, nehogy baj legyen!

De ebből még bármi lehet, abszolúte nem esélytelen a terhesség sem!!:)

2011. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét mellem fájt, de annyira, hogy éjszaka erőt kellett gyűjtenem ha ki akartam menni pisilni, még felkelni és nagyon rossz volt. Egy idő után melltartóban aludtam, persze minden fordulásnál felébredtem :( Ez nagyjából a megtermékenyítést követően 11 nappal kezdődött. 10+4 km
2011. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia nekem az első terhességemnél csak a bal mellem fájt de annyira hogy szinte az egész bal karom sajgott.

Sok sikert kívánok neked!

2011. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!