Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erősödik a csíkom már 4....

Nem erősödik a csíkom már 4. napja mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnapra nem vártam, helyette lett egy halvány de jól látható pozitív teszt! délben csináltam meg! Azóta 2 naponta reggel nézem, de a csík nem erősödik, hétfőn megyek dokihoz de aggódom! 4 napa alatt nem kellett volna már erősödnie?
2011. febr. 24. 06:16
 1/8 A kérdező kommentje:
ugyanolyan teszttel nézem...
2011. febr. 24. 06:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Valoszínű hogy még alacsonyabb a hcg.Nekem is úgyan igy volt halvány volt.Most meg itt szúnyokál a kiságyban..
2011. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. febr. 24. 07:29
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem se volt erős de én csak 1-et csináltam vártam 2 hetet és doki!15 hós kislány már azóta!
2011. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másfajta teszttel, nekem az xepil nem erősödött totál beparáztam, vettem egy qupidót az meg majd kiverte a szemem olyan erős csík volt rajta, aztán vettem egy gravi hcg-t azon is erős volt, vannak tesztek amin egy bizonyos szintnél nem lesz erősebb a teszt.
2011. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd a csudába a tesztelést, ne idegesítds magad vele. Örülj a pozitív tesznek és kész. Hétfőn pedig a dokinál már láthatod is a petezsákot!!!

Boldog babavárást kívánok Neked!

2011. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 24. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem erősödött, de még, hogy, mégis elment 6 hetesen a babám, ne görcsölj, ne tesztelgess, minden rendben lesz, csak pozitívan! :)
2011. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!