Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babájukat várok,...

Második babájukat várok, ugyanolyan tüneteitek voltak mint az első terhességnél?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elején már a mensi várt (nem várt) időpontja előtt megéreztem a babát, olyan tejbelövellősen bizsergett a mellem.

A különbség csak annyi volt, hogy nem fájt az első hetekben a mellem, gondolom az első babámnál már sokat alakult.

Ugyanúgy alig volt hányingerem, aluszékony voltam az első trimeszterben, és tényleg minden más is megegyezett.

2011. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEm, nekem minden gyereknél más tüneteim voltak, az elsövel állandán hánytam, a másdikkal egyszer sem, a harmadiknál meg egyik napról a másikra két mérettel nagyobb lett a mellem.
2011. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 23. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem,az első terhességem első hónapjaiban alig volt hányingerem,nagyon jól és fittnek éreztem magam 9 hónapon keresztül.Most a másodikkal,már az első hetekben nagyon rosszul voltam és nagyon nehezen viselem/viseltem végig ezt a terhességem.


37+4 hkm

2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. A fiúval minden nyavaja kijött rajtam,hányás,vizesedés,szóval minden, a lánnyal semmi bajom nem volt.
2011. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem sok tünetem volt az első terhességemnél sem, de a másodiknál inkább semminek mondhatnám :D Tiszta mázli. De van ismerősöm, akinél 3 gyerek van és mindhárom terhessége egyre nehezebb volt.
2011. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem volt ilyen erős hányingerem, viszont korábban kezdett fájni a mellem.
2011. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. febr. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!