Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől voltak pozitív tesztjeim...

Mitől voltak pozitív tesztjeim, ha most meg megjött egy hét késés után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 09:28
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
egyre kevesebb a darabkák. Egyéb más nem jön ki. Most akkor mi van? :(
2011. febr. 23. 18:39
 32/40 anonim ***** válasza:

Nem akarsz bemenni ügyeletre?Szerintem biztos,hogy elvetéltél.

Amugy nekem is negatív lett a tesztem a vetélésem napján!

2011. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
nem, holnap megyek dokihoz. de nem lehet akkora baj. Szerintem az erős pozi teszt tévedett, a halványok meg nem tudom mitől lettek azok. a vetélés görcsökkel, sok vérrel, stb jár. Nálam semmi ilyesmi nincs
2011. febr. 23. 18:43
 34/40 anonim ***** válasza:

húúú, ne haragudj, 3 választ is írtam, de vagy kamu az egész, vagy iszonyat nehéz a felfogásod....

én vagyok aki nemrég elvetélt, pontosan 15.-én, SEMMILYEN görcsöm nem volt, a vérzés pedig annyi, mint egy sima mensi, semmi extra, én BEMENTEM, és a többit már leírtam. Úgy látszik fogalmad sincs, hogy mi történt veled, mindegy a te dolgod, aki ennyire könnyelmű viselje a következményeit.

2011. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Utolsó én is ezen filóztam, hogy kamu az egész de mondom nem kötekedek! De aki ilyen felelőtlen az miért akar gyereket ha ennyire nem számít neki hogy még arra sem képes hogy eltolja a seggét orvoshoz ha vérzik a pozitív tesztek mellett! Ilyen emberek idegesítenek fel én már rég a doki ajtaját vertem volna!
2011. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
nem kell leszólni. Voltam orvosnál. Megnézett uh-val, az látszik még, hogy meg van vastagodva nagyon a méhnyálkahártyám, de nem lát mást, jövőhétre visszarendelt és mondta, hogy teszteljek holnap. Már tegnap délután nem is jött szinte semmi és még ma se jött semmi.
2011. febr. 24. 08:20
 37/40 anonim ***** válasza:
Nah nem leszólni akartunk csak legalább voltál orvosnál az a lényeg! Majd írj, hogy mi a helyzet!
2011. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) azt mondta az orvos, hogy van olyan, hogy ha nagyon vastag a méhnyálkahártya, hogy leválnak darabok anélkül, hogy a baba is elmenne. Nekem alapból 12-13 mm szokott lenni, most is 14, szóval meglátjuk holnap tesztelek
2011. febr. 24. 11:57
 39/40 anonim ***** válasza:

bocsánat én se leszólni akartalak, csak miután ezt írtad:

"Szerintem az erős pozi teszt tévedett, a halványok meg nem tudom mitől lettek azok. a vetélés görcsökkel, sok vérrel, stb jár."

én meg világosan leírtam, hogy nálam, hogy zajlott a vetélés, ami sem erős görcsökkel, sem erős vérzéssel nem járt, abszolút értetlennek tűntél és könnyelműnek.

Az én orvosom egyébként azonnal vérvételt kért, ugyanis abból kerek perec kiderül, hogy volt e baba, vagy van e még valami maradvány, ami (megint magamat ismétlem) nem játék, nagyon veszélyes is lehet. Reméljük minden rendben lesz.

2011. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nega lett a mai discolor tesztem, úgyhogy nem értem tényleg mi volt :( pedig elkezdett hányingerem lenni szinte folyamatosan és émelygek
2011. febr. 25. 07:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!