Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnek vehetem?

Terhességnek vehetem?

Figyelt kérdés

Január 9.én volt az utolsó mensim, majd február 10.én barnázta, 12.én csináltam egy tesztet ami halvány pozitiv lett.

Február 17.én voltam dokinál,aki megvizsgált és ezek az adatok lettek: 14 mm endom, benne 4 mm-es valamilyen gyűrű( nem tudom milyen gyűrű mert nem tudom kiolvasni.) De talált valami 44 mm es cisztát is, ami állitólag a terhességemhez szükséges és majd felszivódik. azt mondta, hogy ha terhes vagyok akkor kb 4 hetes lehetek, és hogy menjek vissza 3 hét múlva. De félek, mert a mai nap görcsölt a hasam, de hálistennek nem jött meg. Szerintetek?


2011. febr. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
4 hetesen hülyeség volt dokihoz rohannod, mivel úgyse lehet látni babát még ilyenkor, viszont az odabent való túrkálás nem tesz jót egy ilyen pici embriónak! Szóval miért is mentél? Inkább csinálj egy erősebb tesztet is. Ha meglesz, akkor terhes vagy és látogasd meg adokit 2-3 hét múlva. Ha mégse lennél terhes, legközelebb egy halvány tesztnél ne rohanj dokihoz! Valószínűleg a hasad is ezért görcsölt. Reméljük nem lesz baj... Sok sikert!
2011. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért rohantam dokihoz, mert jan 9 én volt meg utoljára, és február 9.én meg kellett volna jönnie, de mivel nem jött csak barnáztam 10.én, és a tesztem is pozitiv lett, na meg mivel hogy 9 éve rendszeres a menstruációm ezért gondoltam, hogy örülhetek mert terhes vagyok, és hogy ezt az orvos is megerősíti.Egyébként pedig ha nem késői peteérésből lett volna a baba, akkor már több mint 6 hetes lennék, de mivel késői vol ezért csak max 4 hetes vagyok/lehetek.
2011. febr. 18. 18:45
 3/7 A kérdező kommentje:
És miért görcsölt a hasam ezt nem értem, hogy mire írtad?
2011. febr. 18. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok hiú ábrándokat kelteni,ez a következő 3 héten múlik,hogy megmarad van nem.

4 hetesen az égvilágon semmit nem lát,nem érez.

Pihenj sokat.

2011. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 mm-es gesztciós gyűrű=>tehát petezsák,csak még embriót nem látott benne.
2011. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ennyi idősen kéne már látni benne embriót vagy még csak a petezsákot?
2011. febr. 18. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Még a gesztációs gyűrű is nagyszerű,hogy látszik.

Ez pont jó,időben vagy.

2011. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!