Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnál-e egy méhsövény-műté...

Vállalnál-e egy méhsövény-műtétet, hogy még egy babád legyen?

Figyelt kérdés
Az első babám születésénél derült ki, hogy ilyen problémám van, s nagy valószínűséggel ez okozta a koraszülést.
2011. febr. 17. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mi az,de egy babáért BÁRMIT!
2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező 2kislányom van és egy 3hós kisfiam! Ha bármi okból nem lehetett volna a harmadik bármire képes letem volna akár mütétre is természetesen! Nekem minden fájdalmat megérne:D
2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne. Simán. Egy nő szerintem bármire képes ha gyereket akar. Nekem ugyan nem kell műtét, de hamarosan újra kezdem a hormongyógyszeres cirkuszt mert nagyon szeretnék egy másodikat és a lányom is szeretne kistestvért.
2011. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem kérdés.
2011. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első lombik előtt derült ki, hogy méhsövényem van egy hiszteroszkópia alatt, ott akkor pikk-pakk rendbe tették, másnap már haza is mehettem a kórházból, pár napig véreztem, olyan volt mint egy gyenge mensis vérzés . Nem egy fájdalmas dolog, hisz altatásba csinálták, és megérte!!
2011. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első baba előtt nem lenne kérdés, sőt szerencsés is lett volna, talán elkerülhettük volna a koraszülést.

Az én dilemmám viszont az, hogy vállaljak-e bármi kockázatot - hiszen a leginkább rutinnak tekintett beavatkozásnak is van (altatás, túlzott vérzés, stb.) - , elvégre itt az én édes kisbabám, akit szeretnék felnevelni. Illetve akárhogy is van, csak újabb heg keletkezik - a meglévő császáros hegem mellett. Olyan jó lenne tudni, hogy biztosan nem jönne korábban. Félek, hogy legközelebb nem lenne olyan szerencsém, hogy egy ilyen erős korababám születik. Szóval nagyon vívódom.

2011. febr. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!