Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is nagyon fáj tüszőrepe...

Másnak is nagyon fáj tüszőrepedés után a melle? 3-4 napja volt trepedés, most hogy kellene alakulnia a hőnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,nekem nagyon fáj. Van hogy éjszaka is felébredek ,ha véletlen megnyomom. Emelkedni kellene a hőnek és fent is maradnia. Meg tudod mutatni a görbéd?
2011. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Nem vezetek gorbét. Csak gondoltam hogy mostantól kezdem mérni, mert azt olvastam itt hogy aki terhes lesz annak 37 koruli lesz a hője. De lehet hogy semmit sem jelent ugye mert nem mértem abszolut még eddig. Nagyon reménykedem hogy sikerult a baba.
2011. febr. 17. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát elkezdheted most is,csak így már nem tudod mihez hasonlítani. Értékelni,csak egész ciklust lehet igazán.

[link]

Ezek terhes görbék. Itt meglátod hány fajta van. Igaz amíg nem vezettem görbét,én nehezen boldogultam a megértésükkel.

2011. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nemvárt menszi után ment fel 37 fölé, úgyhogy nem kell egyből felugornia.
2011. febr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen fáj trepi után a mellem, mivel a progreszteron hormon elkezd a szervezetbe növekedni ez okozza a mellfájdalmat, ugyanúgy mint a terheseknek is emiatt a hormon miatt fáj, nekem amikor megjön akkor elkezd enyhülni és elmúlik. 37 reggeli ébredéskor az szép magas hő, előfordul terhesség nélkül is, bár nekem terhesen se ment 36,7 felé. Minden szervezet más.
2011. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még most is 36,8! NEM KELL 37 FÖLÉ MENNIE!!!(Az alaphőm 36,2 volt)


10+5 km

2011. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es szerintetek normalis az hogy ma delutantol enyhe megjon erzesem van?vagy azert lehet mert megsem repedt meg a tuszom?vagy a hormonok okozzak?beagyazodasnak meg korai lenne
2011. febr. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!