Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai tesztelők! Mennyivel a...

Korai tesztelők! Mennyivel a nemvárt előtt teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Középidőben ovuláltam, Clearblue-t használtam és csak három nap késéssel lett + 28 napos ciklusnál. Nem várt előtt csak hosszú ciklusnál, vagy nagyon korai ovunál érdemes tesztelni.
2009. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, akkor igaz lehet a "türelem rózsát terem" :) Köszi a választ!
2009. febr. 12. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várt előtt 5 nappal teszteltem erős pozitívat és délután. Valószínű korábban volt pé-m, én is így éreztem, de majd ma kiderül. Ma megyek először dokimhoz.
2009. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemvátr előtt 2 nappal negatívat teszteltem.Nem várt után 2 nappal lett pozitív a tesztem.
2009. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nem várt előtt egy nappal már szép pozitívat teszteltem (több tesztel is) reggel és este is pozitív lett.
2009. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a pozitiv teszteseknek!
2009. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem várt után egy nappal 28 napos ciklusnál egyértelmű pozitív Corax Be Sure teszttel. (DM-ben vettem, olcsó, jó.)

Még ma is látszik a két egyértelmű vonal. Itt azt kell nézni hogy hány U /ml-ből mutatja ki a hormont. Ez azt hiszem 20-as volt, a divatos és drága Clear Blue az meg csak 50-es. Van ami 10-es, tehát még érzékenyebb, valami Coupido (vagy Qupido, már nem emlékszem) teszt, de azt nem is kerestem mert állítólag csak gyógyszertárban van, és elő kell rendelni.

36 hetes.

2009. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vàrt elott 2nappal dèlutàni pisibol.Korai peteèrès volt
2009. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!