Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt fájhat a...

Menstruáció előtt fájhat a mellem és a derekam?

Figyelt kérdés
Mert már késik 10 napja, de 3 napja fáj a bal mellem, és kicsit a derekam!
2011. febr. 14. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vagy valaki csúnyán elvert téged álmodban...
2011. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fájhat bizony. :( Nekem is szokott, már 1 héttel előtte.
2011. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem a mellem érzékeny, kicsit fáj 3-4 nappal előtte.
2011. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem vagyok terhes...de egyébként van 1-2 két kék ér is rajta...de nem érzékeny a mellem, és nem lett sötétebb a mellbimbó körüli terület!!
2011. febr. 14. 15:30
 5/12 anonim ***** válasza:
KEDVES KÉRDEZŐ BIZONY HOGY FÁJHAT VISZONT A MELLBIMBO ELSZINEZÜDÉSE KB 5 HÓNAPOS KORBAN SZOKOT ELÖFORDULNI KISMAMÁKNÁL EGYBŐL NEM LESZ OLYAN A MELLBIMBO KÖRÜLI RÉSZ!
2011. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsánat bekapcsolva maradt a caps lock!:)
2011. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
38%
Nálam is így kezdődött :!..... fájt a hasam mellem derekam .... majd jött a hányinger
2011. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez ugyanúgy lehet a terhesség tünete, mint a menzeszé.

Csinálj egy tesztet (nem is értem 10 nap alatt miért is nem jutott még eszedbe, miért is nem csináltál még egyet).

Remélem nem ugyanaz a lány vagy, aki már a 4. ilyen kérdést teszi fel, mert már a második is felesleges volt (és idegesítő, hogy minden áldott nap leírod ugyanazt).

2011. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én még csak most írok másodjára! Köszi a válaszokat!! Am a kék erek a mellen az is csak 5 hónapos kor körül jelentkezik?? Én azt hallottam egyébként, hogy a terhesség korai tünete a mellbimbó körüli rész besötétedése!
2011. febr. 14. 18:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Rosszul hallottad. De egyébként is, ezek annyira változatos tünetek...vkinél hamarabb jelentkezik, vkinél később.

Szóval miért nem csinálsz tesztet?

2011. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!