Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet Forever Multi...

Hol lehet Forever Multi Maca-t vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a foreverliving.com meg a házipatika.com is lehet venni.
2009. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt rendelni kell,ha foreveres cucc,de mi az a multi maca???
2009. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki nem tudja mi az a multi maca minek ír ő egy kérdést tett fel amire szeretne értelmes választ kapni mivel gondolom szeretnék szedni mert sajnos nem jön a babájuk és ha valaki tudatlan van egy oldal a neten az a neve google írja be a nevet és megtudja mi az a multi maca.

Nézz utána kedves kérdező de mintha a házipatika.com oldalon láttam volna .

Párod mire szedné?

2009. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Babát szeretnék, és egy ideje nem jön össze. Orvosnál még nem voltunk, ezért próbálkozunk először nem gyógyszerrel.

2009. febr. 11. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia utolsó és az első is én voltam .

A multi maca jótékony hatásait emberre gyakorolva nem is merem de tudom mire való, és ha csak pár hónapja próbálkoztok akkor én azt javasolnám hogy annyira menjetek el dokihoz hogy a párodnak egy psermakép neked meg egy hormon labor nehogy szedjetek vala tabikat és esetleg többet árt mint használ és csupa jóindulatból irtam ezt neked.

de kívánom hogy mielöbb legyen pocaklakód.

2009. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsodat!!!
2009. febr. 11. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
szivesen
2009. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lucky09 válasza:

Sziasztok!


Hogy vagytok, a kérdés óta eltelt hosszú időben sikeresen megváltoztak a dolgok? :) Ha még véletlenül szükségetek lenne segítségre termékekkel kapcsolatban, szívesen segítek! :)

2010. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta tavaly karácsonykor megszületett a kislányom, most lesz 1 éves. Nem vettem végül maca-t, palástfű és cickafark teát ittam. Ki tudja hogy ez segített-e :-)

2010. dec. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!