Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abba hagytam a tabit utána...

Abba hagytam a tabit utána ugye megjött, de azóta 30 nap eltelt és nem akar megjönni... ebben az időben a párommal csak megszakítással védekeztünk. A tabi miatt késhet, vagy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Érzek néha egy kis hasszúrkálást, melleim picit fájnak. Viszont ma teszteltem egy negatívat!

Ti mit gondoltok erről?


2009. febr. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem attól még hogy a teszted nega attól még igen is esélyed van a babára , mivel csak megszakítással védekeztetek .

Szeretnéd ha babód lenne vagy inkább még nem akarnál?

2009. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még jobb lenne picit várni a babáva, de nem lenne gond.
2009. febr. 11. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

ha szurkál a hasad és fáj a melled valszeg néhány nap múlva meg fog jönni. Mióta szedted a tabit?

Ha sokáig szedted előfordulhat, hogy 6 hónap is kell, mire normális menzeszed lesz. Addig nem is nagyon ajánlják a babavállalást sem, hogy helyreálljon a hormonrendszered és minden rendben legyen a terhesség alatt...


Ha inkább várnál még, azért védekezz más módszerrel is, kívánom, hogy minden rendben legyen.

2009. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 9 hónapig szedtem!
2009. febr. 11. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bogyó abbahagyása után nem jött meg. gyógyszerrel kellett meghozatni. Várj pár napot (esetleg egy hetet) és irány a doki. Nem hiszem, hogy nagy gond van, egyszerűen ellustult a szervezeted, mert eddig bogyóval kapta meg a hormonokat, és most meg nélküle kell "produkálnia". Nálam ez volt a helyzet.
2009. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!