Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hosszú...

Mikor teszteljek, hosszú ciklus esetén?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 28.napomon.Elöző ciklusaim 43naposak voltak.Tegnap reggel volt pár csepp barnázásom.(rem.a beágyazódás volt)De a hosszú ciklus miatt nem tudom,hogy hogy számoljak.
2009. febr. 11. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A dokik azt mondják, hogy ilyen estben az együttléttől számított 12-14.napon érdemes tesztelni.

Mert alaphelyzetben is így van, h együttlét után, minimum idő 12-14nap.

2009. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a 43. napig,akkor tesztelj.
2009. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt nem a Te ciklusodat, hanem a méhlepény hormonját méri, így ha avlóban arra gyanakszol, hogy beágyazódás történt, akkor már lehet, hogy pozitív a teszt. Ha nem spórolsz nagyon és kíváncsi vagy reggeli vizeletből én már most tesztelnéká, de ha biztos jeleket érzel, lehet, hogy egy vérvétel sem ártana az 100%-os és nem kell még több mint két hetet várni, hogy megjön vagy sem a piroska.
2009. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!