Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után a mészájnak...

Ovuláció után a mészájnak miféleképpen kelleneállnia? Illetve az is érdekelne hogy, ha sikerült a megtermékenyítés akkor miféleképpen kellene állnia?

Figyelt kérdés

Remélem nem kérdeztem butaságot.

Nagyon sok helyen olvasok erről és szeretnék meg tudni róla többet.

PL: Hogyan kellene állnia a méhszájnak ovuláció után illetve ha megtermékenyűlt a peteselyt akkor hogyan kellene állni. Vagy az mindegy?

Köszönöm ha megosszátok velem amit tudtok:-)


2011. febr. 12. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem mértem a hőt.Nekem ez volt a 2. hónap,h. próbálkoztunk így még nem vetettem be mindent :).Már van egy kisfiam és sajnos szeptemberben volt egy terhességmegszakításom mert beteg volt a baba.Így már szinte rutinosan figyeltem a tüneteket.Sajnos tényleg lehet produkálni áltüneteket ha nagyon akarod a terhességet.

Ezért nem is csináltam tesztet csak már aznap amikor meg kellett volna jönnie.

Már majdnem biztos voltam benne,h. pozitív lesz a méhszáj,hüvely állapota miatt.

Egy dolog volt amivel mégis rásegítettem a megtermékenyülésre.Cickafark teát ittam félidőig utána meg palástfüvet.Erről már biztos olvastál.


Szerintem a hőmérőzést praktikusabb szájban végezni,a lényeg az azonos időpont reggel.

Én gyakori látogatója vagyok a ciklus.hu-nak.Itt rögzítettem mindent,ami fontos lehet.

Ha esetleg még nem ismered az oldalt,látogasd meg,nagyon hasznos!:)Minimum 3 mentsruációnak az időpontját rögzíteni kell és a program automatikusan jelzi,h. mikor kell peteérésnek lenni és mikorra várható .h. megjön

Görcsök nekem is voltak előtte hasonlóak mint amikor készül megjönni.Ennek erőssége gondolom,mindenkinél más.

2011. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, írtál megint.

A ciklus.hu-t ismerem és használom is.

E hóra is a 24-ére írja a mensimet.

De tegnap annyira fájt görcsölt a hasam hogy, azt hittem megjött.

El nem tudomképzelni mi van. Miért vannak ezek a fájdalmak.

Ennyire sok nemfájt mint tegnap.

Az egyébkénti egy simán elviselhető.

De tegnap.....

Na mindegy is.

Igaziból én ugy voltam vele hogy, az ovu tájékán együtt vagyunk.

Voltunk is együtt 6-án-7-én meg 10-én is meg még volt egy de arra nem emlékszek.

De nemugy voltak ezek az együttlétek hogy, na én most babát akarok.

Szerintem nem is írtam volna ide a gyak kérdésekhez ha nemlennének ovu óta ezek a fájások.

Ilyen még nem volt.

Ovu óta tart ez.

Elviselhető mert elviselhető csak zavaró és főleg az hogy, nem tudom miért.

Én terhes tesztet vasárnap csináltam délelött első pisiből.

A neve:Pregnasens

Nemtudom ismered e.

De negatív lett.

Lehet korai volt ez a teszt.

Ja és az érzékenysége:25 IU/L hCG


Szóval nem tudom.

Sokan azt mondják korai volt és majd a mensi első napján vagy a másodikján teszteljek reggel.

Van egy másik kérdésem a címe: Mondjátok terhes vagyok vagy menjek orvoshoz.


Itt egy hölgyel sokáig leveleztem mert neki is hasonló tünetei vannak vagyis voltak mert végülis pozitív lett neki az eredmény.

Ha van kedved olvasgasd el.

Elég sokan írtak.

Összesen 76válaszom van azt hiszem.

Remélem írsz nekem e levelemre.

Szép estét kívánok

Ildikó

2011. febr. 21. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Ildikó!


Beleolvastam a másik kérdésedbe is.Én is csak azt tudom mondani,h. akkor tesztelj amikor meg kellene jönnie.Akkor már valós eredményt mutat optimális esetben.

Én alig bírtam megállni.h.ne csináljam meg hamarabb :)De kitartottam.Feleslegesen nem akartam bosszantani magam.

Nekem a Gabriel teszt mutatott egy viszonylag halvány másodikat.Az 20-as érzékenységű úgy tudom.

Amivel te teszteltél az egy korai terhességet nem igazán mutat még ki.

Csak azt tudom mondani,h. kitartás és türelem még legalább csütörtök reggelig!:)

2011. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaa..Ibolya voltam :)
2011. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!