Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol tudnék méhpempőt venni?...

Hol tudnék méhpempőt venni? Kb. mennyibe kerülhet és, hogy kérjem? Azt hallottam, hogy segíti a teherbeesést! Köszi a segítségeteket!

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, de a mézárusoknál a piacon, vagy a gyógynövényboltokban kapható, és egyszerűen csak úgy kérd, hogy méhpempő.
2011. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én méhpempős mézet szoktam venni gyógynövény boltba, pici doboz, a mézbe el van keverve a pempő négyszáz forint és egy heti adag.Amúgy is ha csak sima pempőt veszel azt is elkel keverned mézbe. Most találtam egy embert mézet árul a piacon, termelő, vele akarok majd hozatni, nem tudom, hány grammot tud hozni, így árat nem tudott mondani. Én a másikból napi egy kisanálnyit szoktam este bevenni, három hét egy kúra, rá is van írva a tájékoztatójára utána pici szünetet kell tartani.
2011. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És tényleg igaz,h segíti a teherbeesést? Te is azért szeded? :)
2011. febr. 11. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, én meg elhiszem:)) eddig még sajna nem segített, igaz két kúrát csináltam még csak végig.Nagyon sok jót hallottam róla és ez az utolsó dolog amit még nem próbáltunk ki, ezért kezdtem el.
2011. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

de ha nem akarod megnyitni akkor a noi dolgokrol ennyit ir:

– Női bajokra, vetélés, meddőség ellen

A méhpempő növeli az ovulációt kiváltó luteinizáló hormonok szintjét a vérben, amelyek megfelelő mennyisége szükséges a szabálytalan menstruációs ciklus és a petefészek-működés elégtelenségének kezeléséhez.

Adagolás: 28 napos kúra napi 1-2 gramm adagolásával, majd 28 nap szünet. A kezelés évente hatszor ajánlott.

Egy hónappal a terhesség előtt és a terhesség első két hónapjában napi 1 gramm méhpempőt kell fogyasztani éhgyomorra, 30 perccel evés előtt.

2011. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Es az ara:

[link]

2011. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bioaktív hatása fokozza a termékenységet

A fogantatás természetes táplálója

Hasonló hatású mint az anyatej

Beállítja a peteérést

Pozitív hatással van a férfiak és nők szexuális teljesítményére

Növeli a potenciát

Növeli a stresszel szembeni ellenállóképességet

Normalizálja az adrenalin kiválasztást

Méregtelenítéskor 40%-kal gyorsítja a káros anyagok kiürülését

Javasolt eredeti tiszta – méhésztől vásárolt - méhpempő, és nem a kapszula formában kapható. Szedése reggeli étkezés előtt éhgyomorra.

2011. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!