Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelzett valakinek mensi...

Jelzett valakinek mensi előtti napokban babát a bő, vizes folyás?

Figyelt kérdés
még soha nem volt ilyen mensi előtt,most pedig már 3.napja ez van.
2011. febr. 9. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A vizes folyás általában a mensi előjele szokott lenni, de ismerek olyat, akinek a baba lett belőle. Ez változó. Sajnos a folyásból nem lehet megállapítani, hogy baba lesz e vagy nem.

Én kívánom, hogy az legyen amit te akarsz:)

2011. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a napokban kellene megjönnie,de egyáltalán semmi jel nem utal a mensire.Előtte mindig csomós,fájdalmas a mellem,most meg semmi.Az előbb pedig néhány pillanatra a köldökömnél tompa nyomást éreztem.
2011. febr. 9. 17:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is holnap kellene "nem" megjönni, nekem ilyenkor mindig vizes folyásom szokott lenni, de most krémes. Nagyon szeretnénk már kisbabát, remélem most sikerült:)

Én mindenképpen megvárom a pénteket, ha addig nem jön meg szombaton tesztelek.

Neked mikor kellene megjönnie? Babát szeretnétek ti is?

2011. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 12.-re nem várom.

Nálam szokott lenni vizes folyás illetve barnázás is mensi előtt, de most nagyon kevés fehéres folyásom van.

Nagyon izgulok,mi nagyon várjuk már a tesót a 2,5 éves kisfiúnk mellé, de én csak kimaradás után tesztelek, párszor már koppantam a mensi előtti teszteléssel és ez most nem hiányzik.

Mikorra nem várjátok?

Szorítok mindekinek!

2011. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! :)

Nekem is ugyanezek a tünetek szoktak lenni mensi előtt. 2-3 napig szoktam barnázni, vizes folyásom szokott lenni. Most ez egyáltalán nincsen, pedig holnap-holnaputánra NEM várom....helyette enyhe krémes folyásom van, és néha néha hasszúrka, és tompa hasfájás.

Premenst szedtem ebben a hónapban, alacsony a progi szintem-remélem segített:)

Én is sokat koppantam már a mensi előtti tesztektől:S Legkorábban szombat reggel fogok tesztelni!

Szurkolok nagyon, hogy sikerüljön, és gyönyörű Valentin napunk legyen!!!:)

2011. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah és első válaszoló vagyok- 23/L
2011. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nagyon aranyos vagy,hogy szorítasz,jólesik.:)

És természestesen is Mindekinek!:)

Ért már meglepetés, de mindenképpen pozítivan állok hozzá, hiszen már van egy 2,5 éves nagy fiam!:)

Nála nem voltam ilyen kis zizi,annyira természetes volt, hogy pikk-pakk összejött.

Én is 23 voltam mikor Őt szültem!:)

Nálatok első baba?

2011. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Első baba lenne igen-már 11 hónapja próbálkozunk ezért jó lenne ha már kopogtatna:)

Én is 23 évesen szerettem volna szülni, de ebből már 24 lesz:D Teljesen mindegy csak sikerüljön...

Már nem görcsölünk rá. Szedem a Premenst...ennyi...

Ti mióta próbálkoztok? Szedsz valamit?


Természetesen mindenkinek szurkolunk!!! :))

2011. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igazából július óta, előtte voltam a dokimnál,ki azt mondt,hogy semmi akadálya a teherbeesésnek.

Azóta már hívtam, hogy miért nem jön olyan gyorsan a baba, de továbbra is állítja,hogy nem aggódjak,jönni fog a tesó.:)

Így nem aggódom,mert amit ő mond az nekem szentírás.:)

Én agykontrollozni szoktam, rengeteg szituációban segített már, most is így lesz.

Mindenképpen írj,hogy mi a helyzet!:)

2011. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Így lesz:) Mert össze fog jönni nekünk is nemsokára!!:)

Oksi, de majd te is írj mindenféleképpen:)

2011. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!