Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ha a menszesz...

Mit jelent ha a menszesz előtti napokban 37 a hője valakinek? Leesik mielőtt megjön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Majd később derül ki. Nálam volt, hogy csak a mensi második napján esett a hő.
2010. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Már nagyon szeretnénk kisbabát. Az első lenne.
2010. okt. 6. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Énis nagyon szeretnék kisbabát, még eddig nekem se sikerült, reménykedem minden hónapban.

2010. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írj ha sikerült, én is írni fogok. Sok sikert!!!
2010. okt. 6. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
A reggeli hő számít..igen leesik legtöbb embernek de van akinek lassan csökken csak és a mensi napján is még magasan lehet..de ez ritka, ez azért van mert lassabban ürül a szervezetéből a progi..nekem mensi előtti nap leesik 36,6-5-re és mensi első napján is annyi , azután beáll 36,3-ra..drukkolok csajok, hogy babásak legyetek,,mi nagyon régóta próbáljuk összehozni a kistesót de szinte lehetetlen..alig van a férjemnek 100 ezer mozgó , jó spermája, de én hiszek a csodákban..sajnos lombik szóba se jöhet :( mert hormonokkal nem stimulálhatnak ...szóval drukk csajok..kérlek ti is szorítsatok nekünk..
2010. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!