Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a napközbeni hőm 4-5 tized...

Ha a napközbeni hőm 4-5 tized fokkal magasabb, mint előző hónapokban volt, az jelenthet terhességet? Vagy csak a reggeli hő számít mindig? (az ugyanolyan magas, mint szokott lenni)

Figyelt kérdés
Menzesz két nap múlva várható, de négy hónapos próbálkozás alatt még sosem éreztem ezt...érzékenyebb vagyok, és mintha valaki lakna odabent...vagy csak bebeszélem? Napközben 37,4 a hőm (sosem volt ennyi), igaz reggel csak 36,8, de olyan babás érzésem van...tesztelni még nem akarok....
2008. jan. 30. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csak a reggelit mérd,mert az a mérvadó.A napközi hőt már befolyásolja pl. a testmozgás.Saját tapasztalatból mondom,hogy ne agyalj sokat a babán (bár ezt könnyű mondani),nekünk két évünkbe telt mire összejött a kisfiunk.Tudom milyen hónapról hónapra várni.Csak szeressétek egymást,mert ha lesz babátok utánna már kevesebb időtök lesz egymásra :))Szorítok nektek!Egy boldog anyuka
2008. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!