Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napot késett, hcg teszt...

21 napot késett, hcg teszt pozitív, labori pozitív, doki azt mondta nem lát babát, egy hét múlva kontroll, de még mindig semmi. Elvetéltem?

Figyelt kérdés
2.hüv.uh nagyon fájt,a doki azt mondja vér van a méhembe azért +-ak a tesztek,estére a hasam is fájt,ma reggel első viz.-nél alvadt vér jött,holnap megyek másik dokihoz.
2008. jan. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondta, hogy mi okozhatja azt hogy vér van a méhedben? Szerintem legalábbis így laikusként azért kicsit fura hogy nem mond semmit csak hogy egy hét múlva kontroll. Az én dokim mindig mindent részletesen elmagyaráz.

A legjobb ha tényleg megkérdezel egy mésik dokit.

2008. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,itt valami nagyon nem klappol,meg mi lesz azzal a vérrel egy hétig, szval nem értem.Igen jobban jársz egy másik dokival,nem tudom baba-e vagy lett volna, nem is akarok találgatni neked, remélem mielőbb választ kapsz,és ha tudsz valahogy jelezz vissza itt, hogy mi volt,szorítok neked!
2008. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp keress másik dokit is!

sajnos a pozitív tesztet,labort okozhatja bizonyos fajta cysta is.de ezt a doki elmondhatta volna.szorítok hogy minden rendben legyen!

2008. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy méhen kívüli legyen! Menjél dokihoz hamar!
2008. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!