Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódok, terhesség...

Nagyon aggódok, terhesség gyanúja áll fenn?

Figyelt kérdés
Kb novemberben voltunk együtt a férjemmel,védekezés nélkül.Utána esett le,hogy mi van.Vettünk esemény utánit,azt bevettem.Azóta minden hónapban megjön rendesen,most is már elmúlóban van.De folyamatosan fáj a mellem,és komolyan mondom már magzatmozgást is érzek.Az eddigi tesztjeim negativok.Ma megint veszek egyet,remélem nem vagyok terhes.
2011. febr. 7. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak pszichés dolog lehet. Tudod, hogy megtörténhetett volna, ezért úgy érzed, mintha terhes lennél. Voltam egyszer én is így, még mocorgást is éreztem. elmentem dokihoz, megvizsgált, és megnyugodtam.
2011. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az iagz,hogy ezer rágódok és tök biztos vagyok benne,hogy terhes lehetek.Az elmúlt 3 hónap során 3 tesztet is csináltam,mind negativ,de én akkor is úgy hiszem,hogy terhes lehetek.
2011. febr. 7. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz csinál egy uh-t és és ha más nem hát megnyugszol legalább.
2011. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tuti álterhesség. Nekem is volt, csak nekem annyival rosszabb volt, hogy meg sem jött, mert elhitettem magammal, hogy terhes vagyok. Bár én azért mert szerettem volna a babát, ami az adott körülmények között talán nem a legjobb ötlet lett volna.

Menj el orvoshoz, hogy mondja ki ő is, hátha akkor megnyugszol.

2011. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha ésszel belegondolok,akkor világosnak kellene lenni,hogy nem vagyok az.Most is menstruálok,nov-ben volt védekezés nélküli sex,akkor esemény utáni,azóta ha volt sex akkor megszakítással.A múlt heti teszt negatív lett.Meg egy babát ha már érzek akkor legalább 4 hós,nem?
2011. febr. 7. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
November óra még nem is érezheted a magzatmozgást, első babánál a 17-20. héten szokták érezni a kismamák. Nyugi, nem vagy terhes, de ha ez megnyugtat, menj orvoshoz, ő megnéz uh-val és akkor Te is látni fogod a monitoron, hogy nincs ott baba.
2011. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,mennem kell,kelnek a gyerekeim.Puszi mindenkinek.
2011. febr. 7. 12:30
 8/8 A kérdező kommentje:

Teszteltem ma reggel,negatív.De még mindig bennem van ez az érzés.

Köszi mindenkinek.

2011. febr. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!