Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az ovulációs fájdalom?...

Milyen az ovulációs fájdalom? Hol és milyen típusú fájdalmat kell érezni olyankor? Ha nem érzem, nincs is peteérésem?!

Figyelt kérdés
Nyilallás, szúrás, lüktetés, húzódás, tompa vagy erős fájdalom? És konkrétan hol kell érezni? Mindkét petefészekben vagy az egész méhben? Vagy elég csak az egyik ováriumban érezni?
2011. febr. 4. 15:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most vettem észre, hogy van már hasonló kérdés, csak nem dobta fel a rendszer a kérdésem kiírásakor.
2011. febr. 4. 15:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól, hogy nem érzed attól lehet peteérésed.

Én úgy érzem olyankor mintha fel lennék puffadva és kicsit szurkál itt-ott. Változó, hogy kinek milyen fájdalom, erős, vagy tompa, sőt többen vannak azok akik nem érzik meg. Igen, elég egyikben megérezni.

Az a legjobb, ha veszel ovulációs tesztet és azzal követed egy pár hónapon át, és utána már tudni fogod, hogy van, és ha van kb. a ciklus melyik napján. Nem drága az LH teszt érdemes megvenni.

2011. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én van mikor érzem, van mikor nem. Van aki sosem érzi, mégis van peteérése. Egyik ldalon szúró feszítés (nekem). De ha nincs, az se jelent semmi bajt.
2011. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a szülések óta mindig érzem.


Én görcsölök olyankor, mintha megjönne, plusz valamelyik petefészkem szurkál.

2011. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!