Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket szeretnénk,?

Gyermeket szeretnénk,?

Figyelt kérdés
5 hónapja nem szedek fogamzás gátló tablettát.Kb 2 hónapja volt, hogy a mensesem után 2 hétre barnás folyásom volt (mint aki vetél, csomós alvadt) és az azt követő vérzés erős és normális 04.30-án.A havi mensesem elött megint jelentkeztett ez a folyás, és a mensesem sem jött meg illetve volt pár csepp és megint semmi, illetve megint a barna folyás.Elevit vitamint szedek ami ugy elősegíti a teherbe esést....aggódom, betöltöttem a 33-évemet.Lehet, hogy nem vagyok már képes teherbe esni???
2007. jún. 2. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképpen keresd fel az orvosod, lehet hogy fertőzésed van! Én is így jártam, és meg is tiltotta a nőgyógyászom a tabletta szedését. Ha valóban valamilyen fertőzésed van, akkor azt sokkal könnyebb kikúrálni a terhesség előtt, mint amikor már magzatod van!

2007. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenképp szakemberrel való konzultációt javasolnék, ha tudják mi a baj, lehet orvosolni. Szerintem tájékoztasd a z Elevit szedéséről is. Én is majd 30 voltam, mikor fiam született, szerintem nem kell aggódni a kor miatt, a sógornőm 38 éves, és most 16 hetes terhes. Volt genetikai vizsgálaton és minden rendben, pedig már neki 2 felnőtt lánya van, mégis 100%-osan tervezték a kis jövevényt. Úgyhogy csak pozitívan kell hozzáállni és hidd el sikerülni fog!
2007. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A barnás folyástól még teherbeeshetsz!Amikor valaki sokáig szed fogamzásgátó tablettát, utána nem mindig sikerül visszazökkennie a hormonháztartásának a régi kerékvágásba, ugye mert eddig mesterségesen működött a tabletta miatt. Nekem annak idején azt mondta az orvosom, hogy a peteérésnél történik, és ilyenkor a vérzékenysérgre hajlamos nőknek szokott lenni. Ne aggódj emiatt, de a legjobb, ha elmész és elmondod a dokinak. Az Elevitet szedd tovább, mert az felturbóz vitaminnal. Lehet, hogy szedned kell majd egy kis hormonkészítményt, a mensesed visszaállításához, de ettől még nyugodtan folytathatjátok a próbálkozást! :)
2007. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!