Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark és a palást fű...

A cickafark és a palást fű teák tényleg segíthetnek teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ez az 1.hónap hogy elkezdtem inni,először cickafarkfüvet majd középidőtől palástfűteát iszom.Volt akinek bejött?Mondjuk régóta probálkozik babával és az 1.vagy2.teás hónapban összejött?
2011. febr. 3. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A ciklus első felében a peteérésig cickafarot igyál, mert az segíti a peteérést. Majd ezt követően palástfüvet, mert az segíti a beágyazódást. Én is csak most kezdtem, ezért saját élményem nincs, de nagyon sok nőtől hallottam, hogy bevált nekik. Rendezte a ciklusukat, és a baba is összejött. Mondjuk esetükben néhány hónapos próbálkozásról volt szó csak előtte.
2011. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül,szorítok neked is és magamnak is.
2011. febr. 3. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, fél évet próbálkoztunk, majd elkezdtem ezt a módszert. A következő hónapban már pozitívat teszteltem.
2011. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző folyt. : Mondjuk addig semmilyen extra dolgot nem vetettünk be, de akkor minden eddig hallott lehetőséget megpróbáltam/tunk. Úgyhogy nem biztos, hogy csak ettől sikerült, de rosszat biztos nem teszel te se, ha ezeket a teákat iszod.
2011. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ittam, cickafarkat, 4. hónapban lettem terhes, de nem tudom hogy enlékül is az lettem volna-e szóval senki nem mondhat biztosat, de jó hinni valamiben :)
2011. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmék 6 hónap próbálkozás után mentek dokihoz, aki először ezeket a teákat javasolta. 1 hónapig itta, most 14 hetes terhes. Lehet persze,hogy ezek nélkül is az lett volna.
2011. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,bizakodom.21-22-re nem várom.Ez az 1.teás hónapom.
2011. febr. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!