Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spermavizsgálat nálunk...

A spermavizsgálat nálunk nagyon rossz lett az ejakulátban semmi spermát nem találtak jövöhéten lesz nála vérvétel a hormonvizsgálat miatt, de ugye igy már semmi remény nincs a babára?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van remény! Nálunk ugyanez volt a helyzet, megjegyzem miskolcon a megyeiben senki ne csináltasson spermavizsgálatot, mert fars eredményt fog kapni!! Mi kerestünk egy andrológust és kiderült, hogy meg kell műteni a férjemet, a műtét után clostit kapott és 4 hónap múlva teherbe estem! Most 30 hetes babás vagyok:-)
2009. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát a remény hal meg utoljára,de akkor is mind a ketten nagyon le vagyunk törve,remélem hogy nálunk is kiderül hogy hol a probléma és orvosolható.

Gratula nektek hogy sikerült és köszi a választ.

2009. febr. 7. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Ide menjetek, ők zsenik! a legjobbak az országban!

www.potenciaklinika.hu

2009. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a webcimet!
2009. febr. 7. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
A 13.57-es válaszolónak! Tudnál írni valamit a potenciaklinikáról!? Gondolok itt árakra, rugalmasságra, milyen hamar történt meg a beavatkozás, már, ha volt! Előre is köszi!
2009. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én férjemet pár éve műtötték ott, Rusz dokinál voltunk, de Fekete is eszméletlen koponya.

Így hozzájuk mentünk a babaprojekt idején spermavizsgálatra is.

Telefonon kell bejelentkezni, a recepciós nő veszi fel, és mi 1 hét múlvára kaptunk időpontot, ami nagyon jó.

A spermavizsgálat 20e ft volt, de ebben volt manuális vizsgálat is, nincs-e esetleg a herékkel gond, visszér vagy ilyesmi! Aztán a vitt anyagot megvizsgálta a doki, 1 órán belül meg volt az eredmény!

Ha valakinek nem jó az eredmény, azonnal javaslatot tesznek a gond okának kivizsgálására, helyben lehetséges vérvétel is, meg here ultrahang is!!

És helyben műtenek is, ha éppen az kell!

Nagyon diszkrétek, modern minden, én mindig kisértem a páromat...

Szívből ajánlom őket, nagyon fontos, hogy úgy állnak hozzá mindenhez, hogy náluk nincs lehetetlen, és ez nagyon megnyugtató érzés!

A páromnak fitymaszűkülete volt, ez egy 30 perces műtét kb, és kontrollal együtt 50e ft volt. De mesteri lett a mű, nagyon értik a dolgukat. :) Csak, hogy látsd az árakat...

Szerintem megéri. A párom olyan bátor lett, hogy kijelentette, 40 éves korától minden évben megy rutinvizsgálatra Ruszhoz, hogy soha ne legyen semmi gond. :)

Remélem, tudtam segíteni.

2009. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, tudtál segíteni! :) Bár mi is voltunk már vizsgálaton, ott is rendesek voltak. Megállapították, hogy a férjemnek herevisszértágulata van, amit meg kell műteni. Viszont ők egy kórházat ajánlottak és a beavatkozás menetéről szó sem esett, pedig szegény férjem szívesen megtudná mi is vár rá valójában! Köszönöm még egyszer a kedvességed!
2009. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Gondolhatod, a párom is félt a műtéttől, de Rusz úgy megnyugtatta, hogy én féltem jobban, nem ő. :))

2009. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg a férjednek, hogy ne féljen a műtéttől nem jár semmilyen fájdalommal. Utána kicsit kellemetlen és vigyázni kell a sebre, de rendbe fog jönni!
2009. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!