Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. -én volt ovum. Most...

21. -én volt ovum. Most szombat óta mensiszerűen fájdogál a hasam. Mitől lehet ez? Ugye nem a a"nemvárt"előjele?

Figyelt kérdés
Elvileg 4.-én kéne megjönnie,mert az ovu után ez a 14.nap.
2011. jan. 31. 13:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

14:34!Így utólag visszaolvasva tényleg egyértelmű,hogy kovmagnak gratuláltál,ezért bocsánat:)

Köszönöm mindenknek a bíztatást!Én is drukkolok Nektek.

14:24!Köszönöm a választ!Már többször olvasta itt a dpo kifejezést,csak sajnos nem tudtam hova tenni.Nekem már van egy Angyalkám,Ő leköti minden időmet(most épp alszik),de azért agyalok rajt ennyit,mert idegesít,hogy miért fájdogál a hasam.Nyáron sajnos már volt egy vetélésem:(

2011. jan. 31. 14:50
 12/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem is 21.-én volt ovum és 4-re nem várom! Két napja fájdogál a hasam , mintha meg akarna jönni. Remélem nem fog, egyéb tünet ,hogy viszket a mellem, úgy vakarózok mint valami rihes kutya:))
2011. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Örülök,hogy írtál:)Nekem is szombat óta fájdogál a hasam,ami nagyon idegesít,mert nem tudom,hogy most mi van.Más tünetem nincs.Mikor fogsz tesztelni?Én pénteken reggel tesztelek egy pozitívat!!!

Drukkolok Neked is!

2011. febr. 1. 08:13
 14/23 Ercsi71 válasza:
Nekem a peteéréskor is meg rá 3napra azóta szinte egy folytába hol nyíllal hol szúr.A hőm is magasabb a normál alaptól.Ma nem kell neki meg jönnie!Még semmi csak a nyíllalgattást érzem!
2011. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15.12 vagyok, én nem bírom tovább és reggel tesztelek:)
2011. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Két utolsó válaszolónak!

Csajok teszteltetek?Mi lett az eredmény?

2011. febr. 2. 07:38
 17/23 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy új válaszoló vagyok!Én 22.-én teszteltem pozi ovu tesztet!!Szorítok neked!!!!!Én szombat reggel tesztelek!
2011. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedves utolsó!Örülök,hogy Te is írtál:)Drukkolok én is Neked!!!Majd légyszi írd meg,hogy mit teszteltél!

Hát csajok nagyon el vagyok keseredve!!!Ma reggel teszteltem megint egy negatívat,igaz nem első pisiből:(Pedig megfogadtam,hogy majd csak szombaton fogok,de nem tudtam kivárni.

Azért addig amíg nem jön meg reménykedem!

2011. febr. 2. 10:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem is nega lett sajna de van még remény:))
2011. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Tegnapelött 14:34-es válaszoló,akit félreértettem egy kicsit!Veled mi újság?

Kedves utolsó!Sajnálom,de a remény hal meg utoljára!!!Amúgy tegnap este írtad,hogy már nem bírod tovább és ma reggel tesztelsz.Hát én is erre febuzdúlva teszteltem ma reggel:)

Örülök,hogy ennyen írtatok!Arra kérnélek benneteket,ha válaszoltok,a válasz végére írjatok legalább egy kezdőbetűt,hogy mindenki tudja,hogy ki kicsoda:)Így könnyebb lesz válaszolni is.Köszönöm!

2011. febr. 2. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!