Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. -én volt ovum. Most...

21. -én volt ovum. Most szombat óta mensiszerűen fájdogál a hasam. Mitől lehet ez? Ugye nem a a"nemvárt"előjele?

Figyelt kérdés
Elvileg 4.-én kéne megjönnie,mert az ovu után ez a 14.nap.
2011. jan. 31. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ovu és a nem várt között 18 nap lenne?

Szerintem az egy kicsit sok.

Biztos, hogy jól "számítottad" az ovudat? Hogyan figyelted?


De ha úgy is van, két eset lehetséges:

Menstruáció előjele (nekem két nappal előtte mindig fájdogál a hasam), vagy egy esetleges beágyazódás.


Még pár nap, és kiderül.

Szorítok!

2011. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem a peteérés óta fájdogál a hasam, néha erősebb mensiszerű, néha tompább. Úgy néz ki babát jelez.:)

én 3.-ra nem várom, ma reggel teszteltem pozitívat. Ezen kívül még a cicm jelzett, mert sokkal jobban fáj, mint a mensi előtt. Megy a drukk Neked!

2011. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első!Miért 18 nap? 21.-én volt ovum(ovuteszttel).Ettől számítva a 14.nap a 4.-e elvileg akkor kellene megjönnie.

Nekem is szokott 1-2nappal a mensi elött fájni a hasam,de nem 1héttel elötte.

Ma reggel Vaterás One Step teszttel teszteltem,sajnos negatívat,ami egy kicsit elszomorított:(

Lehetek még terhes?

2011. jan. 31. 13:41
 4/23 anonim ***** válasza:

első vagyok


no kavartam, de csak egy kicsit.


"Elvileg 4.-én kéne megjönnie,mert az ovu után ez a 14.nap."


Ebből számoltam félre, mert úgy gondolkoztam, hogy "ez a 14. nap ovu után, vagyis a mai, és ha 4-én kell megjönnie, akkor az még ugyebár plusz négy nap, vagyis 18.


Szóval bocsánat.


Nos, így meg a 10. dpo-n teszteltél, az nagyon korai, a legtöbbeknél csak a nemvárt napján lesz+, vagy még később. Szóval kitartás, türelem! Még ebből bármi lehet!

2011. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

kovmag,


Gratulálok, és reménykedem, hozzád hasonlóan fog történni velem is, mert nekem is pé óta fájdogál a hasam, és a mellem szintén sokkal jobban fájt, mint általában mensi előtt. Ezen kívül felvonultattam még egy rakat tünetet, ami még nem lehet tudni, minek a tünete :) Én még nem mertem tesztelni, szerdára nem várom, tehát ha kibírom (és nem jön meg) addig, akkor jövő hétvégére tervezem. Az viszont egy kicsit aggasztó számomra, hogy bár tényleg pé óta iszonyúan fájt, feszült a mellem, nagyon érzékeny volt a mellbimbóm, és néha még viszketett is, tegnap óta csak nagyon enyhén érzékeny már. Mit gondoltok, jelenthet ez valami rosszat, vagy ne tulajdonítsak neki nagy jelentőséget?

2011. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hát én megfogadtam, hogy nem agyalok, és nem olvasgatok rémtörténeteket, mert az elmúlt pár napban voltam már méhenkívüli terhes, álterhes, szellemcsíkos tesztes stb....:)

viszont éreztem, hogy van baba, annak ellenére, hogy a tegnapi teszten csak később és halványan volt 2. csík. ezt így nehéz elmondani, de érzem, hogy nem úgy fáj a hasam, hanem másképp. a kisfiamnál ugyanezt éreztem, és szinte biztos voltam benne, hogy lesz pozitív teszt. és mára meglett, pedig még van idő a nemvártig. Nagyon drukkolok neked is!

2011. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nekem is 21-én volt ovum! néha görcsölget a hasam meg rengeteg fehér folyásom van. nektek is?
2011. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

14:04!Nincs semmi gond,kárpótoltál azzal,hogy adtál egy kis reményt:)Szükségem is van a bíztatásra,mert nagyon olyan érzésem van,hogy mindjárt megjön.De nagyon nem szeretném!!!Lehet,hogy buta kérdés,de mint jelent a dpo-on?("10.dpo-n teszteltél")

Kedves 14:07-es válaszoló!Szerintem sajnos Te félre olvastál valamit:(

2011. jan. 31. 14:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Angolból van a rövidítés: Day Post Ovulation (vagyis az ovulációt követő hányadik napon vagy éppen) (angolul egyébként nem tudok, lehet, hogy rosszul írtam valamit, de ez a lényege... :o)


Szorítok Neked! Szerintem próbáld most mással elfoglalni magad, mert így csak becsavarodsz a pár nap alatt, eldőlni meg már úgyis eldőlt. Tudom, könnyű mondani, de keress valamit, amit szívesen csinálsz, és telik vele az idő... (Mozi, pizza, barátok, stb.)

2011. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

14:07-es vagyok. Kérdező, ha félreolvasás alatt arra gondolsz, hogy gratuláltam, az kovmagnak szólt, hiszen ő írta, hogy pozitívat tesztelt :) Nekem pedig az övéhez hasonlóan alakult most a ciklusom (fájdalmak, tünetek egészen a pé napjától kezdve), ezért reménykedem, hogy nekem is bejön, ami neki bejött! :)

Csak azért izgulok egy kicsit, mert a szokásosnál durvább mellfájdalmam elmúlt, plusz tegnap-tegnapelőtt barnázgattam nagyon kicsit, amit mensi előtt sosem szoktam, de mára az is megszűnt. Hőm még mindig fent van, ezért reménykedem, amúgy holnapután nem kéne megjönnie. Na de ennyit rólam, Neked is drukkolok!

2011. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!