Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a peteérés előtti héten...

Ha a peteérés előtti héten vagyok együtt a párommal, mekkora eséllyel leszek terhes?

Figyelt kérdés
Január 27-én volt meg utoljára és 28 naposak a ciklusaim. Ja, és szeretnénk babát, csak nem akarjuk "elgépiesíteni" :)
2009. febr. 5. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A spermiumok, 48-72 óráig életképesek a méhben. Nem nagyon valószínű, de semmi sem lehetetlen! Én drukkolok!
2009. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg szeretnétek babát más megoldás nincs, csak akkor szerelmeskedni többet mikor középidő van.

Egyébként is kb 20-25% esély a babára egy egészséges párnál ha ovuláció idejében vannak együtt a babára. A ti esetetekben mennyi lehet?

Érdemes LH tesztet használni, és gépiesíteni, mert még így sem biztos hogy sikerül. De inkább ne legyen igazam és jöjjön össze mihamarabb.

Sok szerencsét!

2009. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!