Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mehetek a 8. kerületi nőgyógyá...

Mehetek a 8. kerületi nőgyógyászathoz is ha a lakcímem a 20. kerületben van?

Figyelt kérdés

Pár napja teszteltem egy halvány +-at.

Mára már késik˛/késett 8 napot.Most úgy kb.20 perce viszont rendes erős menziszerű görcseim vannak,a kibírható fajtából,tehát nem kell gyógyszer,viszont ilyen rózsaszínes fajta kevés vmi jön belőlem.


Itt dolgozom a 8.kerületben,itt is el fognak fogadni?


2011. jan. 28. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
...vagy ez a menzesznek a jele lesz?
2011. jan. 28. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy és nyugodtan mehetsz oda.Én vidékről jártam a Klinikákra nőgyógyászhoz és semmi következménye nem volt.
2011. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 8. kerületben is fogadni fognak, szabad orvosválasztás van! Főleg úgy, ha valami rendelleneset észlelsz.

Reméljük semmi baj csak a babácska hormonjai csinálják a folyást. Azért menj dokihoz!!!

2011. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

simán fogadnak más kerületben is

én a 9.ker.-be járok, amikor előszőr voltam, mégcsak budapesti címem sem volt, (egyetemre jártam ide) azóta Bp-re költöztem, más kerületbe, de így sem szóltak, mert orvort nem váltottam, nem baba miatt csak általános vizsgálatra, és fog.gátló íratás miatt mentem oda...


Ilyen tönetekkel meg mindenképen ORVOSHOZ kell menni...(a későbbi olvasóknak)


Megtudhatom mi lett végül, ha nem indiszkrét a kérdés?

2011. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tünetekkel
2011. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!