Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó SZTK-s nőgyógyász a XIV....

Jó SZTK-s nőgyógyász a XIV. Kerületben?

Figyelt kérdés
Most költöztem Zuglóba vidékről és keresek egy olyan SZTK-s orvost, aki csináltat nekem 3. és 21. napi vérvételt, meg minden egyéb vizsgálatot, amiből kiderül, miért vetéltem és segít újra teherbeesni.
2011. máj. 17. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

SZTK-s orvosok semmit nem érnek akárhol is legyenek...

Bocsi,de nekem sajnos csak negatív tapasztalataim vannak velük...Ahol virítasz na ott mindjárt más a helyzet..sajnos ez van ma(egyéni vélemény)

2011. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagy általánosságban egyet értek, de szerintem mindenhol akad egy-két jó. Pl. ahol eddig laktam volt 6-7 doki, aki mindent leszart, nem csináltatott vizsgálatokat, folyton csak azt mondta mindenre, hogy majd. DE volt 1, aki igen lelkiismeretes volt, együttérzett és mindent megtett, hogy segítsen!

Remélem, van ilyen orvos a XIV. kerületi SZTK-ban is! Hátha valaki ismeri! :)

2011. máj. 18. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dr Fekete Antalt ajánlanám Neked!

Már 4 orvosnál jártam ott,és ő volt aki rendes,normális!!!!

Én is hozzá fogok járni,missed ab-om volt,és én is újra babát szeretnék!

Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ! :)

Ő ott rendel az Örs-nél a szakrendelőben? Vagy hol? Csak azt a rendelőt ismerem. Köszi!

2011. máj. 18. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen persze!Ott is rendel(H-CS:8-14;SZ:14-20;Páros héten P:14-20;Páratlan K:14-20;Páratlan P:8-14) és persze van magán rendelése is,de az messze van innen!
2011. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2011. máj. 19. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen!:)

Mielőbbi babavárást kívánok!

2011. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!