Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer megsimogatta a péniszé...

Egyszer megsimogatta a péniszét és utána nem sokkal hozzám nyúlt. Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés

Már sokszor lefeküdtem a barátommal de legutóbb csak pettingeltünk. Egyszer megsimogatta a péniszét és utána nem sokkal hozzám nyúlt. Ettől lehetek terhes?? Hallottam hogy lehet az előváladéktól is teherbe esni és nagyon félek.(bár nem vagyok benne biztos hogy olyan volt már a pénisze...)

Ez már 2 hete volt de nem vagyok érzékeny a szagokra nem érzékeny a mellem, csak fáj néha a hasam alul, a petefészkeim környékén, és nagyon ritkán van hányingerem, de szerintem az csak az idegességtől.

Fehér folyásom is van mint mindig szokott(bár nem tudom ez mennyire lényeges)

A válaszokat előre is köszönöm!


2008. jan. 27. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Kicsi az esélye,de nem kizárt,hogy teherbe estél.Mikor kellene menstruálnod????Jó lenne tudni,hogy peteérés időszakában történt e a dolog.Így nehéz megmondani,hogy mennyi az esély a babára!Máskor jobban figyelj oda!puszi
2008. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már megfogalmaztad a válaszokat.valószinű az idegességtől vannak ezek.bár az esély megvan rá.de nagyon kicsi.ne aggódj mert emiatt még késni is fog a mensid,és akkor mégjobban pánikolsz.az esedékes mensi napán tesztelhetsz egyet.de nyugi nem lesz baj.
2008. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!