Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rengeteg fehér folyás utalhat...

Rengeteg fehér folyás utalhat babára?

Figyelt kérdés
A ciklusom 22.napján vagyok, és reggel óta ömlik a fehér folyás. A párommal is együtt voltunk, még rajta is folyt :S Babát szeretnénk, utalhat ez arra, hogy sikerült?
2011. jan. 25. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,pont ennél a napnál járok asszem,és velem is ez a szitu!
2011. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül úgy néz ki :) ti mióta próbálkoztok?
2011. jan. 25. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is, de ne gyötörjétek magatokat ilyesmivel. mindenkinek máshogy működik, és ciklusonként is lehet eltérés. Várjátok ki a ciklus végét és ha nem jön meg teszteljetek. Egyébként pedig drukkolok!
2011. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok,2 éve próbálkozunk.Sajna 2 terhességem halt ez ezen időszakban. :(

Ti?

2011. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eszo ***** válasza:

sziasztok!

én 23.cn-on vagyok..nekem a 21.napon semmi nem volt, totál száraz voltam, kezdtem is örülni, mert már 1* voltam babás, és akkor a pé-től totál száraz voltam, egyébként meg mindig van bő folyásom. ( sajna nekem sem maradt meg a baba)..na de tegnaptól megint van vizes folyásom, szóval ki tudja..


vkinek pont akkor lesz több folyása ha babás, vki meg száraz lesz..vkinek testápolószerű, vkinek vizes..szóval nem lehet kiigazodni ..egyénenként és ciklusonként változik!


de drukkolok nektek!!

2011. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hellóka!!!!

Én a ciklusom 25.napján vagyok,28.-ára nem várom.

Peteérés után szinte egy hétig volt fehér folyásom,közvetlen a peteérés után olyan krémszerü volt 3-4 napig,aztán meg vizes inkább.

3 napja úgy érzem meg fog jönni azóta nem jön semmi,nem azt mondom,hogy száraz ,mert valami nedve csak van ,de nem kell tisztasági.

2011. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves első! sajnálom :( mi második hónapja próbálkozunk. hát nem tudom, hogy ez a folyás babára utal-e vagy nem..az igaz, hogy előbb-utóbb kiderül. csak azért kérdeztem meg, mert ennyi még sosem volt nekem.
2011. jan. 25. 19:16
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy szorítok nektek csajok!! eszo, sajnálom, hogy neked is elment a baba :(
2011. jan. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!