Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm ennyitől?

Lehet terhes a barátnőm ennyitől?

Figyelt kérdés
Szóval az volt hogy le akartunk feküdni (elötte már csináltuk párszor kotonnal)és most kiprobáltuk ugy hogy beraktam neki koton nélkül mert hogy kiprobáljuk ugy milyen és ho kb 3-4 huzást volt csak bent és attol lehet terhes? nem mentem el meg semmi. kicsit félünk hogy milesz még nem akarunk gyereket. 17/F bnőm meg 16/L
2011. jan. 24. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Így van, lehet terhes. Simán távozhatott előváladék - ami amúgy színtelen, és szintén tartalmazhat spermiumokat. Szóval imádkozzatok, hogy ne legyetek szülők idejekorán és legközelebb nézzetek utána, hogy is lesz a baba.
2011. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a valószínűsége a terhességnek.


Maradjatok inkább a guminál, az se 100%, de a megszakításnál mindenképp biztonságosabb.

2011. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eszo ***** válasza:

esély van rá, igen..de azért elég kicsi!

csak ne stresszeljetek rá, mert akkor tuti késni fog neki..

máskor pedig ne játszadozzatok így, mert elég nagy felelőtlenség!!

2011. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huhh köszi a válaszokat. kicsit megnyugottam hogy kicsi az esélye
2011. jan. 24. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
En pont egy ilyen esetbol vagyok terhes, szivem nem volt elvetetni de nagy tanulsag volt. En epp beleestem ebbe a kis eselybe.
2011. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kicsi az esélye. Szinte esélytelen.
2011. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye, de azért van.

Ha még benne vagytok a 72 órában, lehet, kérhetne a dokitól egy esemény utáni tablettát biztos ami biztos.

2011. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek semmivel, akkor inkább 69 :)
2011. febr. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!