Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs valami statisztika/cikk,...

Nincs valami statisztika/cikk, hogy mennyi esnek teherbe a nők?

Figyelt kérdés
Statisztika, tehát nagy általánosságot keresek. Az egyik barátnőm 2 hónap után még nem terhes és már most rágörcsöl - talán ha megmutatnék neki valami ilyet és nem csak mondanám, hogy 1 év normális (én így tudom), akkor talán megnyugodna.
2011. jan. 23. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom neked:


Meddőségi statisztika



Magyarországon a 25 év alatti hölgyek 4 százaléka, a 25–35 évesek 13 százaléka, a 35 év fölöttiek 30 százaléka küzd meddőségi problémával.

A szüléssel végződő terhességek 1-2 százaléka fogan lombikban.

A szervezeten kívüli megtermékenyítés összességében 30-35 százalékban eredményez terhességet, 25 százalékban szülést. Ez az arány az életkor előrehaladtával romlik. Míg 35 éves kor alatt 25-30 százalékos, 35-40 éves korban pedig 15 százalékos szülési arány várható, ez az arány 40 év fölött már a 10 százalékot sem éri el.


Forrás:EKCS-Hetek

2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De ez megnyugtatóbb:


[link]

2011. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy tehát az ábra alapján az egészséges párok 30%-a esik teherbe az első hónapban, 50% sikeres 2,5 hónap után. Szóval még nyugodt lehet bőven a barátnőd!


Üdv.

2011. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!