Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek medőségi központba...

Menjek medőségi központba vagy várjak még egy hónapot? Vélemyényeket szeretném kérni!

Figyelt kérdés

A helyzet a kövezkező!!!20 éves vagyok!27 honapja probálkozunk a babánkal!!

Nagyon szeretnénk már gyereket!!


Először dokihoz mentem mivel 40 napos ciklusaim voltak .16 honapra mentem el dokihoz!!Sajnos tudom sokat vártam hamarabb kelett volna menni!


Adott clostit minden vizsgálat nélkül!a closti hatott de méhnyálkahártya vékony maradt.

Kiderült magas prolaktin szintem miatt nem volt pé!rendbeállt de mégsem volt pé!


Adott méhnyálkahártyára spremens gyogyszert barátcserje kivonatbol áll.Ettől rendbejöttem +closti és lett pém 11 honap ja kezelget a dokim . 2 honapja jöttem helyre!volt pém .De mégsem jött össze!

Most mitcsináljak?menjek dokihoz mégegyszer utoljára?vagy jelentkezzek be meddőségire???

Mert mire ott fogadnak lehet 5 honap is!


Igazából hormonkezelésektől félek!Fiatal vagyok még ahhoz hogy ilyenekkel tömjönek nem?De ha ez kell???Mindent a babáért nem igaz?


2009. febr. 4. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam 2éve és 3hónapja probálkoztok ügye?Az sok év.Szerintem el kellene menned meddőségi központba mert bisztos van valami oka,hogy nem sikerül.Veled egy cipőben járok.3éve semmi és a doki elküldöt endokrinológiára.Párodnak lett csinálva sperma vizsgálat?Lehet,hogy nála van gond.El kell mennie az urológiára és kérni idöpontott és még az nap kiderül hogy van-e nála gond.Nem kell beutaló!Ha még nem tettétek meg menjetek oda mert lehet hogy nem veled van gond.És ha a pároddal minden rendben van akkor menjél meddőségi központba.addig nem kell szerintem.
2009. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó tanács:Doki!!!

Az unokatesómék 3 éve próbálkoznak.És a lány volt dokinál minden oké.

Most ujra elment és elvannak záródva a petevezetékei.átfuvás lesz belőlle.

Nagyon drukkolok hogy minél előbb baba legyen:-))

2009. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!