Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a egy srácot elöbb orálisan...

Ha a egy srácot elöbb orálisan elégitek ki, majd utána gumival csináljuk és benyálaztam a gumit is akkor utána ha hozzá ér a hüvelyhez akkor lehet belöle valami?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert kielégidet orálissan (ami nem lényeg)majd szexelték de van gumi?a válasz:NEM nem igazán értem a kérdést mit takar az a valami?
2009. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha beleélvez a szádba és rögtön utána gumit húz, majd Te ráköpöd a gumira a spermát, és utána Beléd dugja, akkor lehet belőle valami, mondjuk egy gyerek... :) Sztem öblögess előtte, vagy nagyon nyeld le :)
2009. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Szia

Ha jól értelmezem azon aggódsz hogy ha ő a szádba élvezett te meg úgy benyálaztad a gumit és berakta neked ...

A nyál és a levegő nem az a közeg amibe életképes maradna a sperma

2009. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a legmegfelelőbb közeg...de akár eg órát is kibírhatnak...
2009. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Meddig életképes a spermium?


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.

2009. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A nyál és a levegő nem az a közeg amibe életképes maradna a sperma"


a levegőben nem. a nyálben igen. még sok-sok óráig.

2009. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, teherbe is eshetsz így. Ha nem is élvez el, kerülhetnek spermiumok a szádba, az előváladékból! A spermák a levegőn, nyálban nem pusztulnak el egyhamar.
2009. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az elözöhöz: ha egy kicsi idő eltelik akk is? mert lehet közbe nyeltem is párszor és azt mondják h meg is emésztettem...monyguk szted 3-4 óra? akk lehetséges?
2009. febr. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!