Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vettem eszre negy es fel...

Nem vettem eszre negy es fel honapon keresztül hogy terhes vagyok. Volt mar igy valaki?

Figyelt kérdés
rendszeresen megjött a havim es addig is tartott ameddig kell.Emelygesem szedülesem szokott lenni,pont ezert minden honapban tesztet csinaltam ami meg tegnap elödt is negativ volt.Egyszer ugyereztem hogy valami mozog a hasamban.Azt hittem bel mozgas,es nem is törödtem vele.Aztan tegnap este erös görcseim lettek es a ferjem vitt korhazba ahol megallapitottak hogy 20.hetes kismama vagyok!Volt mar igy valaki?Mert en meg soha nem hallodtam ilyet!!
2009. febr. 3. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

az anyósom volt így.

Ő 9 hónapig nem tudta hogy terhes amikor már kint volt a baba feje akkor is azt hitte hogy megfázott és kihívták az orvost hogy fáj az asszony hasa , és ott volt a baba ő elmebeteg az tény de volt olyan ismerősöm aki 5 hónapig menstruált terhesség alatt , de hallottam már hasonló történetet mint a tiéd csak nekem az a furcsa hogy a teszt negatív volt mindig....

2009. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lily,coray,clearblu,teszteket hasznaltam!!!!! Mind eggy darab NEGA VOLT!!! Köszi a gyors v alaszodat:-)
2009. febr. 3. 19:10
 3/13 A kérdező kommentje:
elirtam bocsi.CORAX.
2009. febr. 3. 19:10
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát tényleg ritka a te eseted de most már hogy tudod hogy anyuka leszel kívánom hogy legyél nagyon boldog és vigyázz magadra és boldog babavárást erre a maradék 5 hónapra.

Szerettétek volna már vagy véletlen csúszott be?

Az első válaszoló voltam...

2009. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindennap előfordul, de azért jegyzett már ilyet a történelem. Ismeretségi körömben nekem volt ilyen, bár az "már" a 16.héten kiderült.
2009. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát, nekem volt egy ismerősőm (nem túl közeli), akinek csak a 6. hónapban nem jött meg. Vagyis amikor nem menstruált, akkor ment dokihoz, és kiderült, hogy már a 6. hónapban volt. Ez nagyon durva.

Amúgy szeretnétek a babát (mondjuk már nincs választásod)? És miért görcsöltél? Ugye nincs semmi gond?

2009. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem is volt egy tanítváníom (felnőtteket oktatok :)), aki elég későn tudta meg. Ő azt mondta, hogy az előző terhességét is csak a harmadik hónapban "fedezték" fel. Ő úgy fogalmazott, hogy gondolkodott a szervezete! :) Szóval ne aggódj ... :)
2009. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
én ismerek ilyet, egész közelről... nem szívesen mesélném el itt mindenkinek, a lényeg, hogy igen későn derült ki... de happy end lett és ez a fontos nekem.
2009. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors valaszokat! Igen szerettük volna nagyon a picit! A ferjem sir meg mindig ha csak ram nez! Szoval nagyon boldogok vagyunk!:-)4-eve probalkozunk,es minden honapban ugyanaz NEM TERHES!Ezt en ISTENI CSODANAK TITUALOMBE! 38-eves vagyok van mar eggy 12-eves leanyom,es a lanyom születese utan egyszerüen nem estem teherbe barmit is szedtem vagy tettem.Clostyztam 8-honapig de nem segitett.Hormon vizsgalat,meh atfuvas,amit csak az anyagiak megengedtek.Lombikra soha nem lett volna penzünk.Nagyon szoritok lanyok mindenkinek,es szivemböl kivanom hogy ti is ateljetek azt a boldogsagot amivel a baba varas jar!!!
2009. febr. 4. 07:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon örülök, hogy kaptatok egy kis CSODÁT. Sok boldogságot kívánok hozzá!
2009. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!