Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmi különöset nem érzek...

Semmi különöset nem érzek csak annyit hogy terhes vagyok. Öt hónapon keresztül szimulátam mindenféle jeleket, nincs amit a testem nem produkált. Sikerülhetett?

Figyelt kérdés
Az egyedüli gyanus dolog hogy a méhszájamat nem tudom el érni.Hétfön biztos nem lessz menzim ,nem dumáltam be magamnak nem is görcsölök rajta azon már tul vagyok.Egyszerüen tudom hogy babát várok .Van ilyen?
2008. febr. 8. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Van aki megérzi.Csinálj mmajd tesztet az kideríti babát vársz-e.Sok sikert.
2008. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ennyire görcsölnöd, enyhe túlzásnak érzem, amit eddig csináltál és nem véletlenül produkál a tested jeleket. Semmi értelme ennyire hajszolni a dolgot, ha jönnie kell a babának, akkor jönni is fog, de ha így reagál a tested, pedig nem is vagy terhes, az tuti nem normális!
2008. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!