Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One-Step ovu teszt nektek...

One-Step ovu teszt nektek hányadik napon kezd csíkosodni?

Figyelt kérdés
A 9. ciklusnapom volt tegnap és az ovu teszten még egyáltalán nem látszik a teszt csík. A 6. napon ugyan ilyen volt. Nektek mikor szokott elkezdeni látszódni a második csík?
2011. jan. 21. 10:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És neked mikor lett pozitív? Úgy értem, hány nap telt el a között, hogy elkezdett látszódni és hogy pozitív lett, tehát ugyanolyan erős lett a kontroll, mint a tesztcsík?
2011. jan. 23. 17:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Megint Én vagyok!Végül is jól elbeszélgetünk..!!Nekem Pé előtt két nappal kezdett halványodni!Hogy állsz?Mellesleg a tegnapi tesztem már jóval halványabb volt!
2011. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A mai is olyan sajnos, mint a tegnapi. :( Pedig ez már a 13. nap volt. És van tojcsi nyákom tegnap óta, ami sosem szokott lenni. Nem értem... :(((
2011. jan. 24. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!