Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már koraszülött, akkor...

Ha már koraszülött, akkor gyerek sem lehet?

Figyelt kérdés
Párom koraszülöttként jött a világra. 1800 grammal. Lehet hogy még nem lettek meg az hímivarsejtjei? Mármint születés előtt. És így nem is tud gyermeket nemzeni?
2009. febr. 2. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hogy függne össze a két dolog? Egészséges felnőtt a párod? Hol van már az ő megszületése, és egyáltalán hogy keverednek ide a spermiumok?

Persze, hogy lehet egészséges gyereke!

2009. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség...hát lehet ne hülyülj....szted aki koraszülött akkor az meddő is, akár férfi akár nő!!!ja s hímivarsejtek férfiaknál herékbe kamaszkorba kezdenek termelődni s folyamatosan..nőknél van meg születés előtt már!!!!!!
2009. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már.A férjem is koraszülött 2400g-mal született(én nem vagyok az 3500-el születtem)

Mégis a 2-ik babánkat várjuk.

2009. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! Ennyiből lélegezni sem tudna, mertt még az anyaméhben nem fejlődött ki jól a tüdeje!

Nem, nem, nyugi!

2009. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!