Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy most sikerült?...

Lehetséges hogy most sikerült? Nekem dec.15-én volt meg utoljára és január 11-én kellett volna megjönie de azóta semmi.

Figyelt kérdés
Egy jó hete kívános lettem paradicsom levet iszok de sokat, meg savanyú uborkát ennék egyfolytában. Semmi olyan utalójelet nem érzek hogy megjönne.A szexet is nagyon kívánom, múltheten szinte mindennaap együtt voltunk a párommal de a végére ö már besokalt belöle. Anyukám mondta ö ugyan így volt az öcsémmel:) Ö mondta jön a baba de én meg nem merek tesztelni mert akár hányszor megcsináltam másnap mindig megjött:(peddig már szeretnénk.
2011. jan. 18. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak képzelt tünetek. Lehet, hogy te nem hiszed, de sokszor van ilyen sajnos. Az a helyzet, hogy 1 hetes késésnél meg több napja tartó tünetek mellett ragyogó pozitívat kellett volna már tesztelned. Remélem, ha most nem is, de minél előbb sikerül!
2011. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na én például olyan vagyok, hogy beképzelem a tüneteket a közelgő menstruáció előtt, erről persze nem tehetek, mert tényleg érzem őket (valószínűleg ilyen lehet hipohondernek lenni), mondjuk amióta rájöttem, hogy ilyen vagyok kevésbé törődöm vele.

De nem hiszem, hogy a menstruáció késését is be lehetne képzelni, szerintem várj még egy hetet és tesztelj újra.

2011. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem dec.13-án volt az utolsó menstruációm, múlt héten még negatív volt a teszt, most szerdán pedig pozitív :) (3 év próbálkozás után először). Szorítok neked, remélem összejön!!
2011. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagy Gratula neked!! èn még megvárom ezt a hetet és ha hétfön semmi akkor csinálok másikat és ha akkor sem, akkor irány a doki. Köszönöm a válaszaitokat! Mindenkinek szoritok akinek még nem jött össze ideáig!!!
2011. jan. 21. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!