Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy most sikerült?...

Lehetséges hogy most sikerült? Nekem dec.15-én volt meg utoljára és január 11-én kellett volna megjönie de azóta semmi.

Figyelt kérdés
Egy jó hete kívános lettem paradicsom levet iszok de sokat, meg savanyú uborkát ennék egyfolytában. Semmi olyan utalójelet nem érzek hogy megjönne.A szexet is nagyon kívánom, múltheten szinte mindennaap együtt voltunk a párommal de a végére ö már besokalt belöle. Anyukám mondta ö ugyan így volt az öcsémmel:) Ö mondta jön a baba de én meg nem merek tesztelni mert akár hányszor megcsináltam másnap mindig megjött:(peddig már szeretnénk.
2011. jan. 18. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tesztet nem mersz csinálni mi sem tudjuk megmondani hogy terhes vagy e . én szurkolok neked és csinálj egy tesztet. írd meg hogy pozi lett e . Sok sikert
2011. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor is csinálj tesztet. A struccpilitikával nem jutsz előrébb. Ha terhes vagy pozitív lesz, ha nem vagy az, akkor nega, és előbb utóbb úgy is megjön, és csalódni fogsz, nem? És ha nem vagy terhes, nem is baj, ha megjön akár másnap, legalább annál hamarabb elkezdődik az újabb ciklus, újabb lehetőség a próbálkozásra. Nagy esélye van, hogy sikerült, úgyhogy megy a drukk! Tesztelj, és írd meg az eredményt!
2011. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, oké megirom:)
2011. jan. 18. 14:10
 4/14 A kérdező kommentje:
most csináltam egy tesztet és negatív lett:(
2011. jan. 18. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:

A jelek terhességre utalhatnak, ne keseredj el, majd csinálj pár nap múlva megint egyet.Sokaknak a sokadikra lesz pozitív.

Szurkolok!

2011. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyancsak 15-én jött meg, és 11-én kellett volna következzen a következő. 11-én reggel egy szinte láthatatlan második csíkkal lett a tesztem, rá 3 napra (péntek reggel)már egy közepesen erős második vonal volt ott. Voltam dokinál, 4mm-s petezsák már ott volt 17-én. Egyébként tünetem semmi nincs, mondjuk a kisfiammal sem volt. Remélem hamarosan Neked is beigazolódik!:)
2011. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, még mindig semmi mensi tünetem nincs de nekem sincsennek egyéb tüneteim mellfájás hányás, néha hányinger van mikor egy üveg uborkát bevágok:)
2011. jan. 20. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak beképzeled magadnak, mert annyira szeretnél kisbabát.


Én hipochonder vagyok, és mindig valaminek a tünetét beképzelem/észlelem magamon.

2011. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem hiszem hogy beképzelem, az egy dolog hogy már szeretnék babát de az akkor sem azt jelenti hogy már dolgokat képzelek, mindig pontos volt a havim érdekesen most késik már 1 hetet! S ha mégsem jött össze akkor sem buslakodom mert jön következö hónap!!Ahogy irták is nem szabad feladni mert minden hónapban van rá egy újjabb esély! Nem megakartalak bántani, de ez az én véleményem!
2011. jan. 20. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sem akartalak megbántani, de hallottam már ilyet.

Így van, minden hónap egy újabb esély!

Szurkolok, hogy összejöjjön:)

2011. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!