Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez? Petefészkek:...

Mit jelent ez? Petefészkek: bal: pco-s, jobb- pco gyanús?

Figyelt kérdés

egy hete voltam hüvelyi uh-n, akkor a leletemben az volt hogy bal: norm., jobb: norm. azt követően elvetéltem és amikor a kontrollra mentem vissza a doki egy ilyen leletet nyomott a kezembe.


kérdeztem, hogy minden rendben van-e? azt mondtam, minden rendben szépen kitisztultam. amikor hazaértem, akkor láttam a leleten ezt a pco-s dolgot. felhívtam a dokit, hogy mi ez? azt mondta nem kell vele törődni. engem viszont aggaszt..


ma vagyok a 12-13. ciklus napomom és nem érzem, hogy lennének pé-s tüneteim pedig ilyenkor már határozottan szoktak. ezért merült fel a kérdés..


2011. jan. 17. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, jól írja az utolsó kismama (ezúton is gratulálok a babához!), a pco gyakran társul inzulinrezisztenciával, amit érdemes kivizsgáltatni. Mert ha azzal baj van, az okozhat vetélést sajnos.
2011. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!