Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugyanúgy fáj illetve ha...

Ha ugyanúgy fáj illetve ha sehogyse fáj a mellem a peteérés után akkor nem sikerült?

Figyelt kérdés
Itt mindenhol azt olvasom hogy a peteérés után már fáj a mellbimbó érzékeny a mell stb. Nekem ugyanolyan mint bármelyik más ciklusban ilyenkor. Most vagyok 6 nappal pé után.
2009. febr. 2. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel én is így voltam, megfogadtam, hogy nem olvasgatok itt és nem foglalkozom vele, de nem tudok nem rágondolni. Bár azt nem tudom elképzelni, hogy ha nem gondolok rá az hogyan befolyásolná a dolgokat, szerintem sehogy csak az idő tünne kevesebbnek. Mert így ha mindennap ezzel foglalkozunk egy hét az egy örökkévalóság.
2009. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van és drukkolok Nektek. Nekem is ez a 2 hét egy rémálom.:( A másik kettő meg azért hogy vajon lesz-e peteérés és minden simán menjen.:(
2009. febr. 2. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!