Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugyanúgy fáj illetve ha...

Ha ugyanúgy fáj illetve ha sehogyse fáj a mellem a peteérés után akkor nem sikerült?

Figyelt kérdés
Itt mindenhol azt olvasom hogy a peteérés után már fáj a mellbimbó érzékeny a mell stb. Nekem ugyanolyan mint bármelyik más ciklusban ilyenkor. Most vagyok 6 nappal pé után.
2009. febr. 2. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Terhesség miatt nem fájhat pé után a mellbimbó, mert a pé az pé és nem terhesség.:S Beágyazódás után érzik az első tüneteket kevesen- ők a szerencsések.

Pé után a hirtelen megemelkedő progeszteron- és a hatására újra megemelkedő ösztrogénszinttől fáj sokunk melle. A mell feszülése és érzékenysége egy dolog, a mellbimbó fájdalma egy másik. Ki melyiket érzi, van, akinek pé-kor is fáj, és van, akinek még ettől si jobban fáj terhességben. Valamint van, akinek semmije nem fáj semennyire.

2009. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nekem szokott fájni peteéréskor és utána tompán de végigkísér a mensiig. És most is ilyen. Csak azért kérdeztem. Remélem akkor még lehet babóca.


Egy 1,5 éve próbálkozó:(

2009. febr. 2. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia nekem abban a hónapban, amikor sikerült, teljesen elmaradt a mellfeszülés.

Pedig előtte olyan is volt, hogy már a pétől majd leszakadt.

Szóval nem feltétlenül sikertelen az a hónap, mikor a melled nem feszül.

Mondjuk másfél év után már érdemes dokihoz menni, voltatok már?

2009. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen problémám van. Korábban minden peteérés után nagyon fájt a mellem, egészen a mensiig. Most clostit szedtem, volt peteérés, a hőm utána fokozatosan ment fel, ma a 19. napomon 37,1 ilyen még soha nem volt. Uh szerint 2 tüsző is megérett szerintem azért ilyen magas a hőm, mert több progeszteron termelődött, viszont a mellem egyáltalán nem fáj, és puhák, inkább a mellbimbóm érzékeny egy nagyon kicsit, de csak ha hozzáérek. Egyébként én is arra számítottam, hogy a clostitól, mivel több petém ért meg, több hormon termelődik jobban fog fájni a mellem mint korábban és ha ez a hormonokkal van összefüggésben akkor így is kellene lennie. Hát még ezt én sem értem.
2009. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen már voltam orvosnál, mert endometriózisos is vagyok és így elsőbbségivel mehetnénk a meddőségi központba. De sajnos eddig mindig nagyon rossz dokikba futottam csak költöttemn a pénzt és nem segített semmit. Most sikerült végre ennyi idő után egy hormonvizsgálatot kikönyörögnöm. Ez most lesz a héten utána új dokit keresek(már nem tudom hányadikat) amíg meg nincs segítség addig csak a feszült reménykedés van minden hónapban 2 hétig.:(


Nektek nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.

2009. febr. 2. 09:57
 6/12 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak. Egyébként most nekem is ilyen a hőm. A peteérés óta fokozatosan emelkedik(igaz én még nem vagyok a 19 napon), de nagyon érdekes. Már nagyon régóta mérem és eddig mindig felugrott a peteérésem után és azon a szinten maradt. Most 3 tizedet ugrott"csak" fel és azóta kúszik feljebb.


Hátha jót jelent.:)

2009. febr. 2. 10:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én is ebben reménykedem, mert nekem 37 fok fölé az ébredési hőm még soha nem ment és ilyenkor a 20. nap után még emelkedni szokott. Hát negyon drukkolok hogy mindkettőnknek sikerüljön, és biztató hogy mások a tüneteink mint korábban szokott. (én is kb féléve mérem a hőmet)
2009. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és kb a 16. napon volt a peteérésem.
2009. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát én is nagyon drukkolok. Nekem a 12. napon volt pém. Most a 18 at taposom. Megfogadtam hogy az oldal felé sem nézek ebben a hónapban, de amint van egy perc időm már keresek rajta. Őrület. Nem tudom hogy tudja valaki figyelmen kívül hagyni ezt a két hetet(mert azt mondják az a jó és akkor jön a baba). Szerintem ha valaki már régóta szeretne az fogadkozhat.:(

Úgyis itt találja magát.

Mindig az jut az eszembe hogy mióta megtaláltam ezt az oldalt lehet azok akikkel először írtam azóta már ringatják a babájukat hisz eltelt több mint egy év...

2009. febr. 2. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám kedves kérdező. Sajnos mi is mindjárt két éve tapossuk, és sajnos semmi. Én is megfogadtam már egy párszor nem jövök fel de hiába. Az a két hét szémomra is egy rémálom, mindig reménykedem aztán jön a pofon. Hátha nem vagyunk mégsem reménytelenek. Csak megirtam hátha vigasztal nem vagy egyedül.
2009. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!