Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű tea...

Cickafark és palástfű tea hatásos ha babát szeretnék? Ha igen mennyi idő után? Mindenkinek bevált eddig? A peteérésemen már segített! Hónapokig nem volt pé-m de a teáktól most van!

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónapig ittam és teherbe estem. Persze lehet simán a véletlen műve, de megéri kipróbálni.
2009. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Decemberben kezdtem el inni pé-ig a cickát, utána a palástfüvet vagy 3 napig, és januárban pozitívat teszteltem.
2009. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia.December elejétől iszom mindkettőt és eszem mellé a barát cserje kapszulát.Semmi eredmény.Nem akarlak elkeseríteni de akinek sikerült teherbe esnie annak szerintem ezek nélkül is sikerül.Nagyon hittem bennük pedig de kezdek nagyon csalódni.Szorítok hogy neked sikerüljön!Egy nagyon elkeseredett csajszi.
2009. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!